bugün

--spoiler--
frank lucas bile bundan daha güzel. swh.
--spoiler--

görsel
Biri şuna ekmağnan yimek yemesini söylesin.
miss turkey yerine iskelet turkey yapsınlar yarışmanın adını bitsin bu ne amk nerde 20 kilo veremli karı var birinci yapıyorlar.
ankarada dayısı vardır bu kızın yoksa birinci olamazdı.
erkekler 1. olan güzeli daha çok eleştiriyor şaka gibi. size mi kaldı bunun kararı?
görsel
Şu daha güzeldi 17 numara.
güzellik göreceli olduğundan hakkındaki yorumların hepsinin haklı aynı zamanda haksız kalacağı birincidir.

güzellik kısmını geçersek fiziken çok orantısız. belki aranan şart budur bilemiyorum ama kadınların fiziken erkeklerden farklı olması erkekleri ve dahi diğer kadınları cezbeden şey zaten. bu kız zayıf bir erkek fiziğine sahip. görselde yakalanan poz ise durumu çok daha tuhaf hale getirmiş. gereğinden fazla incecik bir vücut, aşırı dar omuzlar, zayıf erkek vücudundaki gibi öne çıkmış bir göğüs kafesi ama göğüs yok, üst kolun alt kol dediğimiz yani dirsekten bileklere kadar olan kısımdan çok daha uzun olması ve üst bölgenin aşırı zayıf ve dar olmasından alt bölgenin üst bölgeden daha geniş kalması. fazla mı inceledik bilmiyorum ama bence de olmamış.
bana bu kızdan onlarca kat daha güzel gelen kızları reddetmişliğim var.

Bir zamanlar hiçbir kız bana bakmıyor diye üzülen gariban bir gençtim. Dünya ne acayip bir yermiş cidden.
Frank lucas bile bundan daha güzel. Swh.
kezban denilince bundan sonra bu yüz aklıma gelecek.
ben daha güzelim.
Hande deniz uluğa haksızlık yapılan yarışmanın birincisidir.
Diziler için yeni sezona yetişemedi ama bir yaz dizisi neden olmasın.
Saçı turuncu olsa Elçin sangu.
Mankenlik yarışmasında birinci olmuş güzellik değil lakin şu mankenlik ölçülerinde bir güncelleme olması lazım artık. kızlar değnek gibiler belirgin bir vücut hatları yok. erkekler de öyle neredeyse. düşük yağ oranı, düzgün postür ve uzun boyun varsa modelsin.
miss x yarışmaların hâla “güzellik” yarışması sananlar var memlekette. Güzellik dediğiniz subjektif bir algı. Güzellik ne? Bu yarışmalarda güzellikten öte sahne karizması ve mankenlik yetenekleri baz alınır.

ayrıca bana göre çok güzel bir hanımefendiyi seçmişler. Allah yolunu açık eylesin.

instagram et pazarında götünü açıp, yüzüne 5 kilo boya sürmekle manken veya güzel olunmuyor.

Mankenlerin belirli bi yüz hattı olması lazım. Öyle ay çok şeker dedikleriniz manken olamıyor. Bi bakın piyasaya ondan sonra konuşun.
sözlükte daha güzel 5 kız var bence.

Edit: kızlar mesaj atmayın evet sizsiniz.

Edit 2: şaka kimse mesaj atmıyor.
görsel

Bundan daha güzelleri var memlekette.

Seçenler kör galiba..

Swh..