bugün

5 numara.
Artık boku çıkmış bir yarışma.

görsel

Şimdi bu kız Best model mi miss turkey mi vücut niye bu kadar ön planda neden meme özellikle gösterilmeye calisilmis kızın yüzü dışında ilgi başka tarafa çekilmeye çalışılmış.

Ayrıca şeyma subaşina benziyo lan bu sıralar herkesi şeyma subaşina benzetiyorum ülkede benzemeyen 3 5 kişi kaldı.
gitgide kalitesi düşen güzellik yarışmalarının sonuncusudur. küçücük kızlar, yüz güzelliği hiçbirinde tam değil, fizikler daha oturmamış, sadece boy var. geçen seneki çok daha kötüydü ama, gene bu sene biraz daha beğendiklerim oldu.
görsel
görsel
görsel
Bunu sececek ne yasamislar amk. Neyseki taci geri alinmis.
(bkz: Türkiye güzeli diye patates güzeli seçmek)
Mevsimsel sebeplerden dolayı olsa gerek.
Göreceli kavramın yarışması mı olur?
sıradan tiplerin sırf uzun boylu ve zayıf oldukları için katıldığı, dereceye girdiği; uluslararası yarışmalara temsilci gönderen güzellik (!) yarışması. genellikle egosu yüksek tipler var bu yarışmada.
yine izmir kızlarının hakkı yenmiş yarışma.
neyse ben alim bari gözde'yi. görsel
Gözde'nin dereceye bile girememiş olması garip. En güzelleriydi nerdeyse. Birileri yine zevksizliğini konuşturmuş.
Siz de guzellik kralicesi begenmiyonuz amk. Verse 3 kilo bokunu yersiniz.
(bkz: torpil nedir neden yapılır)
şimdi kusura bakmayın ama en güzel kızlarımız böyleyse, en güzel olmayanları pek düşünmek istemiyorum diyeceğim ama öyle olmadığını biliyorum.
bu yarışmalar deli saçması, daha güzellerini her gün dışarılarda görüyoruz zaten.
3 numara favori diyorduk dereceye giremedi ya la. dövmeden ve lise mezunu olmasından dolayı büyük ihtimalle.
tahmin etmiştim..

görsel
gerekli bağlantılar kurulup gerekli vaadler verildikten sonra benim bile birinci olabileceğim yarışma. pr önemli aga...
neslimiz güzelleşmiş. yada fotoğrafı yakınlaştırmadığım için öyle gözüküyor.
bu güzellik olayındaki fizik kuralları hiç benim zevkime hitap etmiyor.

tahta göğüs,incecik bel.
kıvrım desen yok.
ufacık popo.

sıfır beden olmuyor la.
hayır bunun için uğraşanlar var.

kilo alamayan ve böyle olan can ciğerlere lafım yok. onlar bile bir şekilde estetik olabiliyor ama bunlar hem uzun boylu hemde böyle olunca olmuyor ya!
güzellik ve kalite, azra akın'dan sonra bitti maalesef.
dolayısıyla, hiçbiri.

güzel olmayanı seçen güzellik yarışmasıdır.
yani ülkede bunlardan çok daha güzelleri var ve eminim elemeyede katılmıştır.

burada torpil yapıyolar bunlar bizi dünya da temsil ediyor yapmayın etmeyin allah aşkına.
sizce hangisi;

görsel
yüzü at götüne benzeyen çomarların bok attığı kızların yer aldığı yarışmadır.

her ne kadar güzellik yarışması diye adlandırılsa da miss turkey fiziksel görünüme bakar. misal boy önemlidir. 1.70'den kısaysan istediğin kadar güzel ol şansın olmaz. belli standartları var yani.
Ben erkek halimle çoğundan daha güzelim.
Sadece yarışmaya başvuranlardan baz alınıp türkiyenin güzelinin seçildiği yarışma.

Şimdi ben katılmıyorum niye zaten güzel olduğumu biliyorum şimdi ben katılır birinciliği filan kaparım üzülürler sonra bunca kızın hayalinı kırmaya gerek yok.

Cidden güzel bir kızın böyle yarışmalara katılacağını düşünmüyorsunuz dimi?
Miss turkey 2017 yarışmasında çoğu yarışmacının kültürel bilgisinin olmaması, izlerken beni kahkahaya boğmuştur. Sadece abazalar izlemiyor. Gülmek içinde izleyebilirsiniz.
görsel
1. Ye bak. Cidden ulkemizde bundan cok cok cok daha guzel kizlar var.