bugün

Son feci kedi'yi yalnız bırakmayacak olan yazar. Çünkü kadın dayanışması bunu gerektirir ve şüphesiz ki misaki kedileri sever.
beraber fotograf atarak linclere maruz kaldigim guzeller guzeli hemcinsim. ehehe.

aglayin.
Buradan gelen bütün evlilik tekliflerine teşekkür ederken hayır diyorum.

Evlilikten korkan yazar.
geçmişte hiç tanımadığı insanlara tecavüzcü diye çemkirirken bugün istismar mağduru çocuklara bile dil uzatabilecek kadar alçalabilmiş yazardır.

(bkz: #40242348)
girdiği bu entry'de istismar mağduru çocukları ibreti alem yapmaya çalışmış.

ne demek istedin. yani o çocuklar istismara uğrarken homoseksüellik mi yaptılar. suçlu muydu onlar?

ileride çocukların olursa bunları sakın okutma çünkü kafaları karışır. annelerinden utanabilirler.
görsel
nickini sürekli misakı milli olarak okuduğum yazar. allah affetsin.
Kızdığı birine, onu hiç tanımamasına rağmen alenen tecavüzcü gibi ağır bir hakareti etmekte hiçbir mahsur görmeyen, gözü dönmüş yazardır. Bir de utanmadan duyarlı triplerindedir.

Dipnot:bu entryler düzenli olarak girilmeye devam edilecektir. Maksat bu yazarı tanıdığını sananların tam olarak tanımasını sağlamaya yardımcı olmaktır.
Kendisi ile karşıt fikirde olduğunuzda dikkat edilmesi gereken yazardır. Tepesi atarsa çirkince size "tecavüzcü vaaar", "sapıııık" diye iftiralar atabilir(ben yaşadım dumura uğradım). Sizin dünya görünüşünüzün ne olduğu yada gerçekten duyarlı biri olup olmadığınızın hiçbir önemi yoktur. Allah bu yaşam formlarından insanlığı korusun.

dipnot:kendisi bana homoseksüelliği eleştirdiğim bir yazı sonrası tecavüzcü demişti. Moderatörlere şikayet ettim sanırım onlar kızı güzel sanıyorlardı sadece entryleri sildiler. Adamlar ekmek peşinde.
Sağa sola, duyarlı insanlara bile tecavüzcü diye iftiralar atıp tükürükler saçan, ardından utanmadan duyar kasma entryleri giren geleceğin iftiracı, cazgır, ama en acısı da tüm bunların sebebinin kendisinin güzel olmaması olduğunu düşündüğüm; homoları, birine iftira atacak derecede seven, savunan şeydir. Gelecekte otobüste metroda yanından falan geçerken yanlışlıkla kolunuz değse sizi sapık tecavüzcü diye linç ettirmeye kalkacak tiplerden. Şahsen ben fikrimi anlatırken aynen bunu yaptı.

dipnot:işbu tarz entryler aşağı yukarı her gün girilmeye devam edilecektir.
Dipnot2:işbu tarz entrylere gerek görülmesinin sebebi moderatörlerin birisine tecavüzcü gibi ağır bir iftirada bulunan birinin şikayet edilmesine rağmen, entryler görülmesine rağmen cezasının verilmemesi, yalnızca bu entrylerin silinmesidir.
Dipnot3:herkes birbirine küfür edebilir dünyanın en ağır hakaretlerini alenen edebilir. Burası Uludağ sözlük burda herşey free(miş).
Neredeyse tüm toplumun üzerinde mutabık kaldığı, en ağır şekilde cezalandırılmalılar şeklinde defalarca imza kampanyalarına katıldığım tecavüz vakasını, homoseksüellik başlığı altında anmadığım için yalnızca sapıklıktır diye bahsettiğim için bana potansiyel tecavüzcü diyen yazar. Üstelik çocuk istismarı ve hayvan istismarı diye anmış da olmama rağmen. Çocuk olduğunu düşümdüğüm için hukuki yollara başvurmayı düşünmüyorum ama bir insana kızarak böyle bir hakaret edemeyeceğini anlamasını sağlayacak, ona nerede durması gerektiğini öğretecek sağlam bir derse ihtiyacı var.

Gözlerin dönmüş farkında değilsin, ne dediğinin farkında değilsin.
(#39811273) duyar muyar mı bilmem de süper entry.
Aha beni tanıdılar yazarı, uzun bir aradan sonra ilk nick ile geri dönmüştür. Oyasumi minna...
Yaa böyle bir yazar varmış! Ilk izledigim anime karakteri ayrica bir yazardir. Nickaltini ben actigim icin mutluyum cunku yillaar önce izledikten sonra çizdiğim resmi sana hediye etmek istiyorum.

(img:#1701483)
Evet çok başarısız ama ilk cizimimdi. Ehehhe. Iyi yazmalar diliyorum!
güncel Önemli Başlıklar