1. 57.
  Çaylak iken arkamdan ırkçı kankalarıyla beraber linç girişimi düzenlemiş olan şahıs. Sizin söylemlerinizin hiçbir önemi yok bilin istiyorum öncelikle. Gelelim bu şahısa, kendisiyle aslında esasen hiçbir problemim yok ve sürekli bana; kendine Atatürkçüyüm deme gerçek Atatürkçülük bu değil diyor.

  Arkadaşlar solcuyum ben, özgürlükçüyüm ama bu Atatürk’ü sevmeyeceğim anlamına gelmez. Algı operasyonu yapıp da milleti keklemeye çalışmayın burada, insan olun, ırkçılık yapmayın. Zorunuza gidebilir belki ama eşitiz hepimiz, kimsenin kimseden üstünlüğü yok.

  Misagi hadi şimdi yine linç et beni ama bu sefer çaylak değilim dikkat et derim..
  15 -6 ... the rise of darkness
 2. 58.
  eli silahlı tecavüzcüler ve katiller, mafya terörü adına açıklama yapan kadrolu vasat troll. ciddiye almayın, neyi neden savunduğunu kendisi de bilmiyor.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2160894/+
  (bkz: sahte islamcılar kürtçüler ve atatürkçüler)
  7 -4 ... epsilon pi
 3. 59.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2160895/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2160896/+

  40 dk önce başlığıma entari yaziyor. Sonra diyo böyle başlık yok falan.

  Ülkücülük-milliyetçilik fazla kafa yapıyor. Uzak dur kardeş.

  Yazik. Tokatlamak ne zevkli.
  9 -4 ... traveler of secret moments
 4. 60.
  en başta belirteyim ki atatürkçüyüm, başka da bir politik tavrım yok. bu yazarda ise onu sevmememe sebep olan bir şeyler var ama henüz tam anlayamadım. mutlu ama uzak olsun.
  4 -3 ... old quite sleeper
 5. 61.
  nihayetinde donuza eklemekten büyük mutluluk duyduğum yazar. kendisini donuza ekler, sözlüğe donuz butonunu kazandıran moonlight sonata' ya teşekkür ederim. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...
  2 ... old quite sleeper