bugün

işerken klozetin orta yeri çok ses çıkardığı için ses çıkarmayan yerine işemek.
akılda şuh bir hatıranın canlanıp erekte olunması.
ikram edilen tabaktaki her şeyi yemek.
Herkes birbiriyle konuşurken evin güzel kızını bi köşede muhabbete kitleyince hani annesi kızım bak çaylar boşalmış bi saattir niye bakmıyosun der ya orda kız çaya gidince herkes sana bi bakar var yaa yerin dibine girersin.
kötü bi yemek gelir, üstüne birde tabağı taşacak kadar doldurmuşlardır. yemeğin kötülüğünü örtsün diye yemekle beraber ekmeğe saldırırsın ve ekmek karnını doyurur, tabak hala ağzına kadar dolu, masadan suyu içersin ve iyice şişmeye başlarsın, tabağın içindeki yemeği dökecek bir yer ararsın ama nafile. yemek kötümüydü sorusu gelmezmi birde. allahım yardım et.
Sıçarken ses çıkması ve musluğu açma taktiklerimiz.
Beğenilen tatlıdan bir porsiyon daha istemek.
çorabın delik olması.
ikram edilen yemeğin bir kısmının yere dökülmesi.
wifi şifresini istemek olsa gerek.
herkese tek tek hosgeldin deyip opusmek bir gerilim bir acayiplik.
ikramlardan şişen karın ile ayakkabı bağlamak için eğilirken cortlatmak olsa gerek.
gidilen yer kalabalıksa ve herkes oturuyorsa ayağa kalkmak. bunu yapmaya utanıyorum.
misafirlikte ev sahibine söylenebilecek en zor cümle
karnım acıktı diyememektir. aç oturur tok gibi davranmak zorunda davranırsınız.
rahat rahat oturmak. aksine diken üstünee gibi oturulur.
misafir geldiğinde masaüstü bilgisayarın üzerinde duran dantel..
çocukken anneyle gidilen altın günlerinde 'ay sen ne kadar büyümüşsün' nidalarından ve sulu öpücüklerden kaçıp oyun oynamaya başladığınızda acıktığınızı hisseder ve tüm o teyzeler yine sizi yine kıskaçlarına almasın diye annenizin kulağına 'anne ben acıktım' dersiniz, şişko teyzelerin 'noldu fatmacım ne istiyor minik?' sorusuna annenizin hiç çekinmeden 'acıkmış' der. işte o an koltukların arkasına kaçmak istersiniz. sonra neden bu kız fırat'a bu kadar gülüyor.
dışarıda misafirliğe gitmeye karar verildiğinde çorabın yırtık olması.
Çay ikram etmek. Niye o çay tepsilerini bana taşıtırlar anlamıyorum.
eeee şey lavabo nerede acaba?
acliktan öldugum halde, ikram ettikleri yiyecekten biraz daha istemek.
Aynen öyle zaten.
Yirtik corap.
Utanmak değil de, Yatılı kalınmışsa sabah tuvalete gidip sifon çekmekten acayip rahatsız oluyorum. Benden önce biri çişe kalksın diye dua ediyorum.
Allah da başka dert vermesin.
bir türk klasiği:zıçmak.