1. 1.
    bugün eve geldim işte memleketteyim. çarşıda işim vardı tamam mı hallettim eve döndüm neyse zile bastık 8 yaşında bi kkız. ailesinin zeki zannettiği ama aslında hiperaktif ve gerizekalı olan bi veled açtı kapıyı.

naber küçükhanım ya eheh sen kimsin bakalım ?? dedim ama suratımdan nefret akıyor aq. hiç sevmem sümüklü veletleri.

evde yine bir sürü kadın içerde beden kitle indekslerini obezite seviyesinden morbid obezite seviyesine çekmek için ortalama bir afrika ülkesinin açlığını bastıracak kadar börek çörek yiyorlar.
    bizimkiler bi hoşgeldin de bakalım dedi. yaşımız kaç olursa olsun o sikik gerilim filmini çekicez mecbur.

merhabaa hoşgeldiniz nassınız teyzecim felan elleri öpüyorum. allahu teala affeylerse beni müsadesi olursa ; şunu söylemek istiyorum , çirkin iri yarı alman gülle takımından emekli bi karı oturuyor. herkes bana bakarken elimi uzattım. padişah gibi kasılıyor suratı ekşidi elini uzatmadı felann..

ya sen kimsin kıçımın kenarı ? güzel misin ? hayır ?
    muhafazakarlık bu mu ? hayır..

ee ne sikime benim elimi havada bırakıyon..
    sik gibi kaldım ortada.. yalvarıyoruz sanki senin soğan kokulu boğum boğum elini sıkmaya...

kıçımın kenarı aq.
    yeni evliymiş de ondan sıkmıyomuş. seni alan adamın beynini sikerler. ahaha.
    1 -1 ... hilmijem
  2. 2.
    Bez kafalıdır.
    ... fyodor paskevich