bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    insanın evim evim güzel evim dediği olaylardır.

haylaz bir çocuk olduğunuzda ev sahibinin kedisine tekme atarken yakalanmak.
    yemekten sonra ağız tadıyla bi geğirememek.
    ufak bebeğin sizin sevginize.... üzerinize işeyerek karşılık vermesi.
    maç izlerken hakeme ana avrat küfür edememek.
    ilkkez gittiğiniz bir misafirlikse,gördüğünüz güzel kızı baktığınızı görürler diye doya doya kesememek......lütfen tıklayın...... (bkz: göz zinası)
    2 ... mosquito
  2. ?.
    çok ihtiyacınız olduğu halde tuvaletinizi; gürül gürül yada şarıl şarıl yapamamak (bkz: anne ben anket doldurdum)
    3 ... ferrole
  3. ?.
    (bkz: misafirlige gittiginiz evde yenilen yemegin icinden kil cikmasi)
    2 ... mosquito
  4. ?.
    şöyle rahatça, gerile gerile sı*amamak.
    ... palta
  5. ?.
    rahat oturamamak ve her isteneni söyleyememek.
    ... legend of the stranger
  6. ?.
    en kötüsü feci şekidle tuvalete gitmek istemek ve tuvaletin misafirlerin oturduğu odaya çok yakın olması dolayısıyla gidememektir. *
    1 ... dancerinthedark
  7. ?.
    (bkz: evceğizim evceğizim sen bilirsin halceğizim)
    ... telashe
  8. ?.
    ev sahibinin güzel kızıyla şahsın arasına küçük ve haylaz kardeşin oturması.
    ... legend of the stranger
  9. ?.
    içeri terligi bulamamak.
    yıllar önceleri ve halâ daha bazı teyzeler bu sıkıntıları çekeceklerini düşünerek içeri terliklerini çantalarının içlerine koyup giderler.
    ... iceri terligi
  10. ?.
    misafirlikte atınılan yeni maceralardır. bu yöresel bir yemeği denemek de olabilir, ev sahibinin küçük çocuğuyla girilen sevecen muhabbetler de. misifrlikte içinden çıkılmaz durumlar top 3 yapacak olursak;

3- ev sahibine sofra kurma & kaldırma da yardım ederken bilumum zararlar vermek ( bulaşık yıkarken bardak kırmaca vb) zira bundan sonra sizi hep cânım salatayı yere döken kız olarak hatırlarlar.

2- büyükler hararetli konuşurken ani bir sessizlik olduğunda öylesine bir laf edip kendini bir kaosun içinde bulmak.

1- standarları temizlik beklentilerinizi karşılamayan bir tuvaletin artık içinde mecburen olmak, büyük ihtimalle tuvalet kâğıdı da bitmiştir artık Allah yar ve yardımcınız olsun...
    ... gecegen