1. 1.
    yabancı bir yere gittiğimde elimi yüzümü yıkadıktan sonra tedirgince kullandığım o havlunun,
    yüzümü en temiz yeridir diye sildiğim en ücra köşesi, ya herkesin aynı düşünceyle sildiği yerse?" diye düşünüp insana kafayı yediren havludur.
    ... yalan dostum
  2. 2.
    hijyen takıntısı olan birinin asla kullanmayacağı havludur. hatta yanında 200-300 tane peçete olabilir, yüzünü onlarla silecektir.
    1 ... habseligkeiten
  3. 3.
    yabancı bir yere gittiğimde elimi yüzümü yıkadıktan sonra tedirgince kullandığım o havlunun, yüzümü en temiz yeridir diye sildiğim en ücra köşesi, ya herkesin aynı düşünceyle sildiği yerse?
    6 ... anto
  4. 4.
    verilen yeni havlu oluyor genelde. ama en
    cok kullanilan kısmı sararmışina da rastladım. koluma sildim yüzümü. ellerimi de üstüme başıma.
    1 ... bittimiacaba
  5. 5.
    Pek de gönül rahatlığıyla kullanılmayan havludur.
    Bunun en mantıklı ve sağlıklı yolu, banyoya kağıt havlu koymaktır.
    Hem ev sahibini hem de misafiri, rahat ettirir.

Havlu, kişisel olmalıdır, çoğul kullanılması hoş değildir.
    Sayısız mikrobun, bakterinin yaşamasına en uygun nemli ortamdır, başkalarının kullandığı havlu kullanılmamalıdır.
    2 ... zeytinyagli dolma kalem
  6. 6.
    Bazen elini hiç silmemek daha akıl karıdır.
    1 ... mavi huydur bizde
  7. 7.
    Herkes ayni düşüncede olduğu icin havlunun en kullanilmayan uç kisimlarini kullaniriz. En kirli yerler de oralar galiba . En iyisi evinize gelen misafire temiz bir havlu çikartmak gözünün önünde. Ben öyle yapiyorum.
    1 ... hesirga
  8. 8.
    kültürlü bir ev sahibi misafire yeni havlu çıkararak özel olduğunu hissettirir. yapmamışsa kıçını sil ve oraya bırak havluyu.
    1 ... teflon
  9. 9.
    Misafire banyoyu kullanınca katlı haldeki temiz havluyu eline veririm. Evde hepimizin havlusu ayrı olduğu gibi misafirin de kendine o an veririm ki gönül rahatlığıyla kullansın. Zaten misafir havlularım ayrıdır, onlar bizimkiler gibi yıkanmaktan kazık gibi olmuş olmuyorlar.
    3 ... mrltln
  10. 10.
    Eğer titiz biriyseniz Yeni konulup konulmadığını anlayabilirsiniz. Temiz olması umulur ama belli olmaz. açıkçası ben silmem peçete kullanırım veya sallayarak kuruturum.
    2 -1 ... lara croftt