1. 11.
    misafirleri dikkate almayan kızdır.
    ... hoppalaa
  2. 12.
    Misafirlerden rahatımı bozdukları gerekçesiyle nefret ediyordum. Her seferinde üstümü değiştirmek acayip zor geliyordu, değiştirdikçe de nefretim artıyordu. Ama artık böyleyim, umurumda değiller, nasılsam öyle çıkıyorum karşılarına.

Tavşanlı pijamamla da oldukça şık olduğumu düşünüyorum yani. Bi de sizin için hazırlanıp kendimi mi yorucam? Yallah.
    19 -5 ... essy
  3. 13.
    artık eve görücü gelmeyiverince bazı şeyleri kabullenmiş kendi ve tavşanlı picaması ile barışık kızdır.
    6 -2 ... leyte
  4. 14.
    Benimdir, kimse için giyinip rahatımı kaçıramam. Annem de çıldırır çıkma böyle karşılarına diye. Pijamayla çıkacağımı bildiğinden odandan ayrılma diye de tembihler :D
    2 ... mor kadife
  5. 15.
    misafir biri olsam umrumda olmaz. zaten bu nedir ya biyere giderken yalancı süslenme giyinip kuşanma işi.
    2 ... minmimeranim
  6. 16.
    Hrrr yerim.
    -4 ... zosma
  7. 17.
    Vakti zamanında yanımıza seksi mini şortu ile gelen arkadaşımın kız kardeşi kadar seksi olamayacak olan kız.
    -1 ... profesyonel intihar bombacisi
  8. 18.
    Aynı zamanda eve gidelim ya diye ağlayan misafir çocuklarına kalkıp gidecekleri için fazladan bir şeker veren kızdır. Essy bende bir istiyorum ama bu ülke şartlarında pek mümkün değildir.
    3 ... sucukyumurta
  9. 19.
    Kız istemeye gelen damat adayına verilebilecek en anlamlı mesajı ileten kızdır.
    1 ... sempatisyen
  10. 20.
    En asil duyguların insanıdır. Bayram ziyaretine de baykuşlu pijamamla çıkabildiğim gün daha mutlu bir birey olacağım.
    12 -1 ... loveneverdies