bugün

çocuklardan nefret eden bireyin yaptığı eylemdir.
hele ki bu çocuklar çok sevdiğiniz bibloyu kırmışsa onlar için bu son kaçınılmaz olacaktır.
geçenlerde komşunun 6 yaşındaki oğlu bize gelmiş,ve en sevdiğim bibloyu kırmıştır. bende hadi gel büdücan sana bilgisayar acıcam deyip odama getirdim.
bu velet yılanlardan korkuyo tabi, aldım odamın köşesinde cam fanusta beslediğim pitonum sadettini saldım odaya. bu gördü delirdi çığlık çığlıga kactı odamdan. bende sinsi sinsi güldüm tabi. derin bi oh çekip, intikamın verdiği hazla sadettini fanusuna geri koydum.
ayrıca işkence yapıcam derken, çocuğun bir fareden farksız olduğunu farketmektir.
ortada viyak viyak koşturup orayı burayı kurcalayanlara, eşyalarınızı karıştırıp zarar verenlere, sizi rahat bırakmayıp anne-baba kesiminin 'hadi ablan seninle ilgilensin' demesine sebep olanlara müstahak olan davranışlardır. ağzını yastıkla kapatmak yerinde olur ki ses içeri gitmesin. tabi arada bir kaldırmak gerek nefes alması için. ölmesinler, periyodik işkence kafidir; attığınız stres ve yüzünüzdeki gülümseme, rahatlamanızın habercisidir.