bugün

o iğrenç gürültüleriyle evin dört bi'yanında koşup duran misafir çocuklarına içten içe düşmanlık beslemek. kimi zaman böcek niyetine ezmek istemek lakin hiçbir şey yapamamak.
gelen misafirlerin az olması halinde dahi misafirden bıkılması muhtemeldir. eğer çocuklar on yaşından küçükse salonda veya mutfakta bırakılan alet edevat toplanıp acilen kendinizle birlikte odaya kilitlenir yoksa çocukları baltayla biçip kesilmiş kafalarını saçlarından tutarak zafer kazanmış gibi sallamak, vücutlarının kalan kısmlarını ince ince doğrayıp derin dondurucuya kaldırmakla ilgili hayaller görebilirsiniz.(çocuk sizi biçip doğramadan yapmalısınız ama...)
bilmiş bilmiş konuşurlar.
sürekli abla abla diye seslenip birşey isterler.
yüksek sesle bağırır koştururlar.
onlar varken nete giremezsin kokusunu alırlar.

belalar.
tam bir baş belasıdur bunlarya.hele bide bilgisayar oynucam diye tutturdumu susturamazsınız.tamam oynada bilgisayara niye bu kadar sert davranıosunki.
söz konusu çocuğu *anne veya babasının görüş açısı dışında bir köşede kıstırıp feci halde rencide etmekle sonuçlanır.
beyaz koltuk takımına sahipseniz öldürmek istersiniz çünkü o muhteşem koltuklar artık gri olmuştur onlar sayesinde.
söz konusu durum mutlaka bir travmanın kalıcı etkisidir.
Ev sahibini rahatsız etmektir.. Sürgülü olan mutfak kapısını oyuncak sanırlar. Sizin ikramda bulunmanıza engel olurlar. çünkü siz ikramda bulunmazsanız o da evine gidecektir. Ama sizin ağzınızdan burnunuzdan getirirler.
yaş 37 hala nefret ederim. benim eski oyuncaklarım ile oynarken bu ne ya, modası geçmiş hareketlerini gördükce.
En son birini bacağından tutup şu balık gibi kaldırmıştım

görsel
hah neden ben bu gıcık alınan , küçükken oyuncaklarına abanan misafir çocuklarına hiç denk gelmedim.