bugün

Ne gerek vardır ki.
Mis gibi kokarak biriyle buluşmak var, iş toplantısına katılmak var, kendi kendini mutlu hissetmek varken ne gerek var.

Onun yerine at yağı tavaya, koy sebzeleri soteye, etini, balını, yumurtanı, sütünü iç mis gibi cildin olsun Değil mi? Bırak kilolu desinler ki ne yesen yarar bunları bırakınca. Arada spor yaparsın ama kendin için... Mis gibi yaşamak varken gençlik hatalarımızı başkalarının yapmasını görmek üzüyor gerçekten.
sigara kullanarakta mis gibi kokabilirsin

kapalı alanda sigara içersen kokarsın dişlerinide fırçalarsan mis.
meyhane helası gibi kokan kemalist .
koklamayın o zaman. biz içenler birbirimizden memnunuz. sigara ve muhabbete dışarı çıkıp geyiğin belini kırsak içmeyenler fino gibi peşimize takılıyor. bir rahat verin oturun içeride bön bön.
mis gibi tokmak varken salatalık kullanmak gibidir.
Parfümün icadından haberi olmayan insan söylemi.
çok kötü kokuyorlar gerçekten ben sigaranin kokusuna şahit oldum. kisi ne kadar temiz olsa dahi o koku gitmez. agizlari baca gibi kokarlar. kiyafetlere saca ve cilde sinen insan kokusuyla sigara evlere senlik garip bi hal alir. hele parfümle sigara. sigara içtiğiniz için koku olarak sadece parfümün kokusunu duyarsınız. ve kokuyu kamufleettim sanırsınız. ama parfüm ise yaramiyor koku belli oluyor bilin istedim.