bugün

birinci nesil yazar.birinci kalite dost...hayatımdaki varlığına sevindiğim çok az kişiden biri..kadim dost..hüzünbaz..malatyalı bir insan nasıl bu kadar yakışıklı olur sorusunu akıllara getiren şahsiyet..ilahi komedya..
(bkz: beşiktaşist).bunu bir yaşam biçimi haline getirebilmiş nevi şahsına münhasır insan..
eski türk beyliklerinde asalet ünvanı...
gözlerindeki ateşle kavurma yeteneği bulunan,pertevniyal in mihenk taşı,sır çocuklarının babası,asimtot un kelime manasında bulduğu dehşeti kendi yalnızlığına gömen,namı diğer paşalı..iyi ki varsın reis..
inanılmaz derecede temiz fıtratını üstün başarı ile kamufle etmiş psikopat insan,
sır çocukları filmini sevmediğim için bana düşman olan sonra ensemi traş ettirdigimde barışabildiğim; her an hayata küsme potansiyeline sahip, içinde intihar korkusu bulunan
he bide yaptığı işi en ileri derecede yapan, cennetin kendisi olmadan eksik kalacagı (en azından pertevniyalliler için) paşalı saygı duydugumuz bi insan..
kalbinde kötülüğe yer olmayan bu zat-ı muhteremi anlatabilmek imkansıza yakındır biraz zorlarsak:

*birebirken mükemmel anlaşılabilen fevkalade dost

*ömrü hayatım boyunca beni en fazla güldürme başarısını gösterip karın kaslarımı ağrıtan 44 lük insan.. (bkz: dört dörtlük)

*hayatındaki en büyük amacına ulaşmasına engel olduğum için tinercilere kafa tutmaya gidip beni korkutan gecelerin adamı

*össden iki gün önce cehhennemin dibine giderek öss yi bok eden insan

*benim için okulda kalmayı kabul eden bana gecelerin en güzelini bağışlayan (bkz: yanlış anlaşılmasın) tipi dolayısı ile narsisit olan ve bunu hakeden renkli şahıs

*aşktan yana yüzü gülmeyen kalbinin bir yerinde hep yanan bi ateş bırakan mecnun

*eşkina gecelerimizin vazgeçilmez elemanı

*her türlü ortama uyum sağlama yetisiyle ün yapmış bukalemun

*karambollerdeki edilgen şahıs

*kalbinde bir yusufçuk bekleyen tedirgin insan (bkz: zeki)

*aynı anda sigara,puro ve nargile içmeyi başaran hüzünbaz

*milli kaleci (bkz: hala anlamadım)

*hayatımın boyunca ayrılmak istemediğim kardeş (bkz: birlikte sıçmak)

*11 fen e erkekleri ile birlikte mezara gidecek bir çok skeçteki başrol oyuncusu (bkz: mezdeke)

hakkında ciltler dolusu yazı yazabileceğim eşine az rastlanır bir kardeş..iyiki varsın
birinci nesil okur olsa gerek, yazmıyor pek ama online gözüküyor.
1) bir azeri ismidir.

2) sefalet records'daki bayan mcdir. sesi kulağı tırmalamaz aslında alışınca. dinlenesidir.
Karaçay olarak bilinen , Çerkez soyundan olup kendilerinin asla Çerkez olmadığını savunan soyun ; ailelerinin muhtemel soyadları.
punjabi mc feat. surinder shinda calismasi olup zamaninda mustafa sandal tarafindan en iyi ihtimalle kavirlanmistir. *
(#24443)

demek ki şeref neymiş? kanundışı organizasyonlar ile sosyal ve siyasi hayatı felce uğratıp katliam yapmakmış. tebrikler.*
bilhassa saian'ın desteğini aldıktan sonra kendini göstermiş rapçi bayan.

ema ile yaptıkları her gün ayrı adlı albüm dinlenesidir.
(bkz: mirza varesanoviç)
başarılı denilebilecek bayan mc.
asıl adı meltem. kaliteli lyricler yazan, ve aynı kalitede söyleyen, hatrı sayılır rapper.
son entrysini "6" yıl önce giren birinci nesil yazar.
Fars sahlarindan birinin ismi.
Bu aralar bana çok güzel gelen erkek ismi. Kuzenim hamile diye ailecek seferber olup çocuğa isim arıyoruz. Nereden duydum hatırlamıyorum kalmış aklımda bu isim. Asalet sahibi, soylu demek sanırım. Kulağa da hoş geliyor.
Mirza ismini taşıyanlar genelde yakışıklı da oluyorlar .
nedense pal orient isimli kanalın arada bozuk plak gibi çaldığı; sanırım mustafa sandalın bir şarkısının orjinali olan hintçe şarkı. pal orientin internet sitesinin ana sayfasında sadece arap ünlüler yer alır; ancak lübnan müziğinin önde gelen isimlerinden fares karam yerine birkaç hintçe şarkıyı bozuk plak gibi çalarlar. işte bu şarkı da bozuk plak gibi çalan şarkılardan biri.
Değerli bir rap sanatçısıdır.
Kürtçe "prens" anlamındaki kelime.

Mîrzayê Biçûk(Küçük prens)
(#42372152)

görsel
mir, za. önder, lider anlamına gelen kürtçe ünvan.
internette tonla yazı var yok, Karven Yönetim Kurulu Başkaymış Mirza Dmf, yok Moskova Bölgesi Pazarlama Müdürü olarak görev üstlenmiş bir iş insanıymış hepsi yalan dolan mafyadan bozma iş adamı.