1. 1.
  gaza geldi mi tutulamayan basketçimiz. çok şekerdir ama maalesef nişanlısı vardır onunda. hatta belki evlenmiş bile olabilir.
  1 ... witch
 2. 2.
  türkiye'nin görüp görebileceği en hırslı basketbol oyuncularından biridir belki de. çok yetenekli değildir ama hırsıyla o açığını kapar. bir de istatistiki açıdan hakkaten başarılıdır hakkını verelim.
  2 ... shyer
 3. 3.
  basket sahalarının hırçın ismi, sahda sakin olduğu görülmeyen çatık kaşlı yakışıklı milli basletbolcu gittiği heryerde başarı sahibi biri.* yeni takımı fenerbakçe-ülkerspor.
  ... andlee
 4. 4.
  aslen bosnalı olan ; ve gercekten basketbolu yuregı ıle oynayan sımadır ; severız kendılerını herdaım ..
  1 -1 ... elijah
 5. 5.
  ülkerspor'un oyuncularından birisidir. boşnak asıllı türk vatandaşıdır.türk miil takımı için kendini yırtan oyuncuların başında gelir.
  1 ... esprimakinasi
 6. 6.
  basketbol yaşantısını fenerbahçe ülker'de sürdüren milli basketbolcumuzdur. tam tabiriyle bir ribaund canavarıdır. maç içnde double double yapma ihtimali yüksek basketbolculardandır.
  ... insomniac
 7. 7.
  mustafa sandalın bir dönem kayınço adayıydı kendileri.
  ... karpuzkabugu
 8. 8.
  fenerbahçe ülker de oynadığı için beni çok mutlu eden basketbolcu..
  1 ... bohemian rhapsody
 9. 9.
  an itibariyle oynanan 12 kasım 2006 efes pilsen fenerbahçe maçında marcus haislipin yumruk atarak kaşını yardığı oyuncu. kaspars kambala 1-2 metre mesafede olduğu için haislipi tutmuştur. zaten o kadar kızgın haislipi ancak kambala tutabilir.
  -1 ... arude50
 10. 10.
  Az önce kaşınan ve kaşındıktan sonra zenciyle dalaşılmaz abi sözünü bize tekrar hatırlatan antipatik basketbolcu.
  2 -1 ... pncir