bugün

futbolun cilvesidir. fenerli olarak benim bile hoşuma gitti. yobo'nun el kaldırıp ofsayt itirazı yapması ise harbiden komik. futbol bu yüzden güzel lan.
karabüksporun stoch'a çok açık bir şekilde teşvik primi verdiğinin sonucudur. *
stoch'un maç esnasında değişik kimyasallar denediğini düşünmemize sebep olan pas.
bir xavi değil.
bu alemde bir nani bir stoch dedirten orta. ne cevherler varmış haberimiz yokmuş meğer.
aynısını karabüklü bir oyuncu yapsaydı şu anda kıyamet kopmuştu.
özil vari bir pastır. tebrik ederiz.
önünde onca seçenek varken ne diye topu oraya attığını kendisi de bilmiyordur. bir oyuncu cesur olacak öyle anlamsız şekilde geriye oynarsan böyle rezil olursun işte.
dünyada yılın asisti seçilmeye adaydır.
defansın arasından atılan iyi bir pastır. al da at denilesi bu pası cernat gole çevirmiştir.
o kadar gerçekçi ki, yobo nun ofsayt gerekçesiyle elini kaldırıp itiraz ettiği asisttir.
joseph yobo nun elini kaldırarak yardımcı hakeme ofsayt itirazında bulunmasına sebep olan asisttir ayrıca kendisi.
bir kontratak gibi:
"stoch, stochh, cernat'a pas verdi, cernat vuruyor ve goooooll!" *
ciddi ciddi stoch'un istatistiklerine eklenmesi gereken asisttir. bu asist değilse hiçbir şey asist değildir. yine de seviyoruz seni sarı civciv.*
inanılmaz ben böyle ara pas görmedim.
xavi'nin messiye yaptığı yüzyılın asistini hatırlatır. tabi onun kadar olamaz da .
http://www.vidivodo.com/v...ona-gol-benzerligi/143180
madem karşı kaleye gidemiyorum bari kendime döneyim diyerek asist yapma arzusunu gidermiştir muhtemelen.
madem karşı kaleye gidemiyorum bari kendime döneyim diyerek asist yapma arzusunu gidermiştir muhtemelen.
aynı hareketi sabri yapsaydı itin götüne girmişti.

ama stoch yapınca olur böyle şeyler...
bunu sabri bile yapmaz dedirten asisttir. filkakika bunu sabri yapsaydı sözlük yıkılırdı.
kabak gibi ofsayttır, hakem nasıl oldu da 5 metre ofsayttaki adama atılan pasa bayrak kaldırmadı hayret. *
şaka maka da adam iyi topçu fakat abi ben gülmekten yere yattım o pasta.
pasta mükemmel şutda. sahalarımızda ender görülen gollerden hatta yok böyle bir gol.