bugün

zamanın en büyük eğlencelerinden birisidir mırç.
msn'den önce var olan sohbet programının adı.
ozamanlar msn falan yok işte sohbetlerimizi mırç üzerinden gerçekleştiriyoruz.
en dolu olan kanallardan biri zurna idi tabi.

neyse efendim işte bu mırç ta nufusun %99 u erkek sadece %1 i kız idi.
iş bu sebeple belli bir üsre sonra sıkılan kişi kız nicki alıp insanları keklemeye başlıyordu ve baya keyifli eğlenceli anlar yaşanıyordu. tabi kekleyen eğleniyordu keklenşlen baya armut gibi kalıyordu.

bizde yapıyorduk tabi bu işi. geri kalır mıyız? *

15 16 yaşındayım işte ergen zamanları eve daha yen bilgisayar gelmiş.
abim ben 2 3 arkadaş ta yanımızda gece chat yapıyoruz kız nickiyle milleti kekliyoruz.
ama bir olay vardır ki unutulmaz bizim için. anlatayım da tam olsun. *

efendim geceyildizi diye bir tane kız nicklimiz vardı tabi aktık alemlere sazanlar düşüyordu tabi.
aradan bir tanesini çekip konuşmaya başladık. o gün baya konultuk bu çocukla. abim konuşuyor biz izliyoruz. ama ne muhabbetler.

neyse efendim bu çocukla tamı tamına 1 hafta konuştuk. en son evlilik planları yapıyorduk falan. çocuk ağrıda oturuyordu galiba geçmiş zaman unuttum. işte bize dedi telefonunuzu verin bir sesinizi duyayım ben izmire geleceğim buluşalım.
tabi ilk başta ne yapacagız falan oldu ama o zaman benim ses baya ince olduğundan abim telefon numarasını verdi aradı bu bizi ben açtım telefonu;

+alo selin
-evet ben selin
+sesin güzelmiş
-teşekkürler

kapattım telefonu o gece biraz daha konuştuk mırçtan.
ertesi gün abimle otururken yine aradı bu. bu kez abim açtı

+alo
-alo
+ee selin orda mı?
-evet ben selin'in nişanlısıyım sen kimsin lan ibne?
+ee şey
-kimsin lan sen bu kızı rahatsız ne ediyorsun elinden aldım telefonu
+e yok ben yanlış galiba oldu
-senin abura koyacam çocuk adresini ver lan bana selin benim nişanlım
+yok abi yanlış oldu

dedi kapattı

abim yine aradı

+lan numaran elimde götlek senin abura vkoyacam bittin olum sen nisanlım lan o benim yavşak asen kimsin alo sana diyorum bak sakın bu numarayı bir daha arama seni sikerim çocuk dedi ve kapattı abim telefonu.

o günden sonra çocuktan ses seda çıkmadı. zavallı gay olmuştur belki korkudan. *
mırç ' ın yarısı.
mırç'ın yarısıdır. diğer yarısı da bunları götürmeye çalışır.
(bkz: çocukken yapılan şerefsizlikler)
bir zamanlar ben. ahahhahajhauhauhauahuahu

ayrıca mırç değil mirc.

edit: kötülemeyin lan çok düşen oluyodu ahahah.. bu arada bu olayı sözlükde de yapanlar var *
(bkz: klasik taktik bunlar)
(bkz: mırç ne lan)
(bkz: mirc) *