1. 1.
  Londranın en meshur club'ı.Trance çalar. (bkz: mos)
  ... hendrix
 2. 2.
  http://www.ministryofsound.com isimli sitelerinde istediğiniz dj'yin mixlerini dinleyebileceğiniz, canlı yayınları izleyebileceğiniz bir clup. madem gidip ingilterelerde clup takılamıyoruz gidelim iki mix dinleyelim diyebileceğiniz güzel bir sitesi olan alametifarika.
  ... meo
 3. 3.
  ses bakanlıgı...
  (bkz: mos)
  compilation albumlerinin hepsi birbirinden başarılıdır.
  ... th0r
 4. 4.
  acayip birşeydir. toplanıp toplanıp albümler oluştururlar. elektronik olsun ,trance olsun, ambient olsun her oluşumdan birşeyler vardır. moby vardır, badly drawn boy vardır, orion vardır, lemon jelly vardır. kimi zaman rob dougan bile çıkar.

  "ulan adamlar barda bu şarkıları çalıyorlasa, öyle bara can kurban" dedirtir.
  ... micro cuts
 5. 5.
  albümleri hayatın anlamıdır..
  ... micro cuts
 6. 6.
  harika bir isme sahip compilation.
  1 ... splinter
 7. 7.
  "xx 20 years megamix" adında son 20 yılın en sevilen, popüler dans ve club şarkılarından oluşan 4 cd'lik albüm yapmışlardır.download'ı geçtim kesinlikle cd'sini elde etmek lazım.dinlerken resmen zaman tünelinde hissediyor insan kendini ve bir çoğuna çıktığı an tanıklık etmek güzel bir his.
  detaylı link;

  https://video.uludagsozluk.com/v/ministry-of-sound-73811/

  ... paftdunk
 8. 8.
  çok iyi albümler yayınladıkları gibi çok tırt albümler de yayınladılar.

  bu da albüm yaparken tek sesli davranmıyor olmaları ile alakalı. londra'ya gidebilirsem kapısından girip hayvan gibi içip sabaha kadar dans etmeden dönmeyeceğim.
  ... her gun yeni bir kuymak
 9. 9.
  Tomorrowland - umf - ade - edc - asot - abgt- fsoe vs. bunlardan da ötelerde Her zaman için en iyi setleri - ministry of sound in london - burda dinlersiniz. Paul oakenfold, john o'callaghan, john askew, armin, bryan kearney, liquid soul, aly and fila. Sayıp sayamadığım tüm isimler, master of mix'lerini burda çalarlar. Mesela john askew ... https://youtu.be/VV-2wHEO4fY
  Darren porter https://youtu.be/YOsHaeb_faE
  ingilizler; Hollandalıların boy ölçüsünü burda alır genelde.
  1 ... yirmiucuncugece