bugün

miniğimiz nazlı, henüz 2,5 yaşında. kocaeli, kartepe tarafında oturuyorlar.
başını tutamama, emekleyememe gibi sorunlar yanında günde 3-4 kez birkaç saniye süren ateş ile sıçrama ve çığlık atma şeklinde nöbetler geçiriyor.

sağlık bakanlığı dr. sami ulus kadın doğum çocuk sağlığı ve hastalıkları eğitim ve araştırma hastanesi raporuna göre Nörometabolik hastalık, yani epilepsi ön tanısıyla hastane servisine yatırıldı.

gazetedeki haberini görünce dayanamadım, hemen bir yardım kampanyası başlatılmalı dedim. ama önce iletişim numarasını aradım tabi. gazetede resimdeki adam dedesiymiş minik kızımızın. hüseyin karakuş amcamız maddi olanakları artık olmadığı için tedavi ettiremediklerini söyledi.

iletişim numaraları haberde var.
haber şurada: görsel

kendilerinden hesap bilgisi istedim; ptt kart bilgilerini gönderdiler.
şurada: görsel

bildiğim kadarıyla ptt kartlarına direk eft yapılmıyor bankalardan. direk ptt şubesine ya da atm sine gidilmesi gerek. anlaşmalı banka var diye de biliyorum.

niyetlerinizi bilemem ama e biz de az çok demeden, defalarca yardım etmiş sözlük ahalisi olarak onlara yardımcı olmak istemez miyiz?

haydi nazlı için az çok demeyelim!
en azindan faydali olabilecek destektir. eskorta bir gecelik para vermektense nazliya vermek daha evladir. en azindan bir ananin yuzu gülecek.
ailesi bir yandan da şanssız, hastanede tam olarak rapor alamıyorlar. yani tedavisi mümkün de olabilir ama bunun bilgisini tam olarak alamadılar. maddi olanakları kalmamış. hüseyin amca her şeyi anlattı. haydi sözlük ahalisi.