bugün

ekşi'de yapılan kampanya. haydi beyler yardımları esirgemeyelim.

görsel

https://eksisozluk.com/entry/65251542
görsel - bursa valiliğinin onayı

yardım hesabı bilgileri :
yapı kredi bankası bursa organize sanayi şubesi
eft yada havale için;
ıban : tr 670006701000000049816928.

havale için;
hesap numarası : 49816928. şube kodu : 1341.

hesap 3 kişiden oluşan yardım toplama kurulu adına ait. bu üç kişiden dilediğiniz bir kişiyi eft yada havale yaparken yazabilirsiniz.

tayfun turgut
ayhan altaş
begüm bingöl.

doğrulama kodu : (s+ko5m-njpozl-ofav1h-row0kl-5a729nid)
teyit için bursa dernekler il müdürlüğü telefonu : 0224 2522518 (yardım toplamadan yasemin hanımla görüşülebilir).

süreç hakkında bilgi almak isteyenler için eymen'in dayısı tayfun turgut'un telefonu : 05549024730 - 05314712279
boş geçilmemesi gereken kampanyadır, hadi gençler bugün de sigara içmeyiverin.
as20: haydi arkadaşlar !
up demekle yetmeyen kampanyadır. sonuçta küçücük bir çocuk hayalleri olan bir çocuğun hayatı söz konusu.
Bir zahmet ne rahatsızlığı varmış, ne kadar yardım ihtiyacı varmış yazılması gereken yardım kampanyası.
"merhaba arkadaşlar,
daha önceden sözlükte tanımıştınız eymen'i. neredeyse 1 yıl önce olan kampanya sonucunda 2 kez daha beyin tümörü ameliyatı geçirdi eymen. diğer tedavileri de devam ederken kontrolleri de sürdü. maalesef aralık ayının son haftası yapılan kontrollerinde tekrar bir nüks saptandı ve ameliyat kararı alındı. ameliyat giderleri toplam 40 bin tl. bu ameliyat 7 yaşındaki eymen'in 2 yıl içerisinde beyin tümöründen 5.ameliyatı olmuş olacak."

şeklinde rahatsızlığını ve ihtiyacı belirtelim. başlık çok geri kalmış, bahaneyle yukarı taşınsın.
başlık yine kaybolmuş :/
as20: haydi canlar !
hadi pamuk eller cebe. insanlar çocukken ölmesi diye *
ekşisözlükten alıntı "03.01.2017 saat 17:00 itibariyle kampanyada 5.255 tl toplanmış" hadi gençler yahu, biraz ilgi!
hatırlanması gereken kampanya.
40.330 TL toplanmış.

Bir insanın, bir bebeğin sağlığı için 50 bin TL ödemek ne acı!

Bu şartları zorunlu kılan, bu yavruya destek çıkmayan imkanı çoook çooooooook çooook büyük olan kim varsa allah hepsinin malını mülkünü alsın.