1. ?.
  http://www.milliyet.com.t...06/10/27/son/sontur15.asp
  milliyet internet sayfasında yer alan habere göre söz konusu gazete dünkü sayısında kurana yasak baleye destek başlığı attığı haberde bale yapan minik kızın etek altını mozaik ile sansürlemiştir.
  2 ... dancerinthedark
 2. ?.
  (bkz: örümcek beyin)
  2 ... hamdullah lannister
 3. ?.
  soz konusu gazete vakit gazetesidir. kullanılan fotograflarda kanımca cocuk istismarıdır. * ustelik kullanılan cocuk 6 yaslarındadır. bu yaslarda cocukları ustelik kotu bir bicimde sansurlemek bana gore ayıptır. yaptıkları haberin detayı:

  --spoiler--
  çocuklarını kuran kurslarına göndermek isteyen aileler yasaklarla boğuşurken; batı emperyalizminin sembolü olan bale kurslarına her gün bir yenisi ekleniyor. devlet opera ve balesi ankara da 64 çocukla kurslara başladı. bunu çifte standart olarak değerlendiren sp li hatipoğlu, "özgür bir ülkede herkes çocuğuna nasıl ki, bale, müzik, spor ve diğer sosyal konularda eğitim alma imkanı bulabiliyorsa, müslüman bir ülkenin evlatları da kuran eğitimini her yaşta almalıdır" dedi.
  --spoiler--
  1 ... kabaktadi
 4. ?.
  bu zihniyet malesef bugünlerde medya tarafından da desteklenmek suretiyle toplumun geneline hakim olur hale gelmiştir. içlerindeki sapıklıkları topluma mal ederek kişilerin hayatlarını kısıtlamaya çalışan zihniyet malesef dilediği şeyi yapabilmektedir.
  alakasız konularda doktorlar profosörler yerine imamların, şeyhlerin fikirlerinin gazetelerde sayfalarca yer aldığı görülmektedir. üstelik bu zatların tüp bebek konusundan tutun da, estetik cerrahiye kadar her konuda fikri olduğu görülmektedir. bu insanlara inanıp peşlerinden giden ciddi bir kitle olduğunu görmek ise işin en üzücü yanıdır.. bakalım bu işler nereye kadar sürecek.. izleyip göreceğiz...
  3 ... mejo
 5. 1.
  dünyada çocuk pornosunun google dan en fazla aratıldığı ülkenin bizim memleketimiz olduğu düşünüldüğünde gayet doğru bir harekettir
  2 -5 ... juansebastianveron
 6. 2.
  her iki haberi yapan gazetenin de ve her iki haberin de ve her iki zihniyetin de dürüstlüğünden şüphe ederim. dikkat edin her ikisnin de dürütlüğünden süphe ederim. ikisi de yanlış amaçlara hizmet etmekte. biri görüşünü empoze etmeye çalışırken diğeri de aynı ... yiyor polemik yaratıp toplumsal gerginlik yapmaya çalışıyor. gözümde her ikisi de aynı. (bkz: al birini vur ötekine)
  2 -2 ... liberty
 7. 3.
  aynı haberin okuyucu yorumlarından birisi her şeyi çok güzel açıklar. şöyledir o da;

  dervişin fikri neyse zikri de odur.

  hay senin ağzını öpeyim ben.
  ... chosen
 8. 4.
  sapıklıktır. kendisi küçük yaşlarda ki kızlara alıcı gözle baktığından dolayı, herkesi de kendisi gibi sanmaktır.

  sapıklık o kadar abarmışdır ki bünye de, yaşı hiç farketmez küçük kızın. yeter ki karşı cinsten olsun. 3 yaşında, 5 yaşında farketmez o'nun için. karşı cinsten mi? evet. tamam devam o zaman.
  1 ... trablus
 9. 5.
  vakit adlı yanlı haber yapan gazetenin olayın bokunu çıkardığının resmidir.
  1 -1 ... soulsuicide
 10. 6.
  gazeteyi okuyan okur kitlesinin, çocuğun resmine bakarak tahrik veya ihtilam olmasını önlemek amacıyla yapılmış fotoğrafik eylem.
  2 -1 ... freud