bugün

embesıller.aşırı dıncılerde aynı bunlarda.
Kronikçe yapılmış bir olay. Aslında medya yüzünden oluyor biraz da. Şimdi bu genç kızımıza saldıran kişi belli ki dindar biri değil solcu. Televizyonda haberlerde ''islami terör örgütü'' ibaresini kullandıkları sürece düzelmez bu tarz olaylar. Tamamen algı operasyonu yani. işid militanı Allahuekbar diyerek havaya veya etrafa ateş açıyor. Sonra bu olayda saldırıya uğrayan masum kız gibi bir çok insan sıkıntıya düşüyor.
Orçoluğu meslek haline getirmiş yobaz bir embesildir.

Burada bu hareketi çeşitli sekillerde savunmaya yeltenmis, yeltenecek olanlar da alenen birer orço ve serefsizdir.

Toplum bastırılıyormuş o yüzden normalmiş. Teroristlerden bikmişmiş. Mini etekliye orospuu diye saldiran olunca da cikip orospulardan bikmistir diye savunuyor musun o serefsizi beyinsiz? Saldiriya ugrayan sizden olunca ayaga kalk, saldiran sizden olunca savun. Ne pislik ne ahlaksiz ne igrenc heriflersiniz lan siz?

Bir de bu olayi da referandumda evet çıkmasına bağlamış tek hücreli, nasil becerdiyse.

Psikopat gerizekali herifler. Gidin tedavi olun, toplum icine çıkmasi yasaklanmali sizin gibilerin.
şimdi bu kız mini etek giymediği için gündem olmayacak ama anlamadığım
arkadaşlar ne bu kin ya?
geçmiş bu arsız kadını savunuyor. neymiş efendim toplum kışkırtılırsa şu olur bu olurmuş.
bu kızın suçu otobüse binmek mi yani?
siz böyle bir tutum sergilerseniz.
mini etek giyen kızlara tekme atanlarda toplumu kışkırtıyor der
o zaman sizin tutumunuz yine bir olacak mı?

elinizi vicdanıza koyun diyorum.
Geri zekalıdır, net. Burada da milleti birbirine düşürmüştür.

Bunu kullanarak bir kesimi tamamıyla zan altında bırakan embesiller de yine iş başında tabi.
Kadının en büyük düşmanınin başka bir kadın olduğunu doğrulayan olay malesef.
Solcuların kafasını kuma gömdüğü saldırı.

Ekşici mallar da, 400 vekilden bahsediyorlar, ulan mal bununla onun ne alakası var. işte bunların destekledikleri parti bu yüzden iktidar olamıyor.
(bkz: rahat kesimin rahatsız olması)
türkçede n ve b harfleri yan yana gelmez. doğru kelime embesil olacaktı. ayrıca taban tabana zıt bir toplum haline getirdiler bizi. baştakiler memnun.
He aq yalandır kesin. Hiç solcu böyle bişey yapar mı.
güncel Önemli Başlıklar