bugün

insanın canını fena halde sıkan türbanlı kimsedir.

bi gün bindim minibüse şöförün arkasındaki koltukta türbanlı bi kız oturuyo. yaşı taş çatlasa 20-21. bazı minibüslerde de şöförün arkasındaki koltuk 3'lü olur bilirsiniz. diğerleri 2'lidir. neyse arkadan da binenler var falan ben hemen boş bulduğum yere oturayım diye gittim kızın yanına oturdum. tam oturdum cüzdanı çıkarıyorum kız demez mi "burası 3 kişilik ama... 2 kişilik mi ki?" diye. ben de mal gibi kaldım bi şaşırdım ne diyo lan bu ne farkeder ki? diye düşünüyorum. sonra "ne farkeder ki?" dedim bi şey demedi. ben de biraz yana kaydım dedim sussun zaten 3'lü koltukta 2 kişiyiz. minibüs doluyo tabi bu arada adamın biri geldi öne doğru boş gördü bizim koltuğu dedi "kardeşim kayar mısın oturayım." ben de kaydım tabi. adamın oturmasıyla, benim yana kaymamla kızın ayağa fırlaması bir oldu. dedi şöföre "ücretimi alabilir miyim ben inicem." adam da şöyle "ya sabırrr... " dercesini başını salladı verdi ücretini defolup gitti.

hayatımda ilk defa böyle bi olay yaşıyodum şok geçirmiştim. gerçekten var böyle insanlar. toplu taşıma aracına binip yanına sadece bayan yolcu oturma ihtimali varmış gibi orayı parselleyip bi de siz oturmaya kalkınca haklıymış gibi direten, insana terbiyesizlik yapıyomuş muamelesi yapan insanlar... adamı dinden imandan soğuturlar başka bi şey değil.

sadece bayan isteyenler türbanlı olanlar değil tabi örneğin.

http://www.youtube.com/watch?v=FKkmwqnmxa4
Yanındaki oturan erkeğin kendisini sikeceğini düşünen aklı uçkurunda çirkin kezbanlardır.
hadi gelin bütün türbanlı kadınları aynı kefeye koyalım.
acil seks yapıp hem kendisini hem de etrafını bu komplekslerinden azat etmesi gereken türbanlıdır. ya da en azından arzu, libido gibi şeyleri kabullenip cinsel güdülerini bastırmamalıdır. hayır farkında ol rahat ol yine yapma.
o değil de, video bomba amk.

-genç bir şey olsan dicem ki kendini sakınıyor.
ve o andan itibaren kafayı yiyen teyze.
+yemin ediyorum seni burada kötü yaparım, şerefsiz.
kadınlara özel toplu taşıma araçlarıyla çözülecek basit kadın kaprisidir.

ama bu yapılırsa, ''gericileeeeeeer, irticacılaaaaaaaaaaaar'' diye ortalığı velveleye verecek insanlar olduğu için, askıda kalıyor benzer uygulamalar.

geçenlerde kadınlara özel hizmet veren hastane açıldı diye birileri azmıştı gene, sokaklara dökülmüştü.

bunlar hiç şikayet etmesin, müstahak onlara.
ayrıcalık istememiş, yanına oturana şahsa sabredemeyerek ortamı terk etmiş bir kadındır.

başka boş koltuk da varsa -ki var olduğunu tahmin ediyorum- bunu yapmaya krallar gibi hakkı vardır.

onca boş koltuk var sen öküz git kızın yanına otur,

ben bile uzaktan uzağa bu kadar rahatsız oluyorsam koca boş minibüste gidip de özellikle kızın yanına oturanın her türlü rezil olmayı göze alması lazım. konuyu açan arkadaş için demiyorum bu yönde gözlemlerim var onlar için yazdım.

sonuç olarak; kadındır yapar arkadaş.
bunlara faşizm mübahtır.
saçma insandır. ama yanlış görmediysem o kadın türbanlı değil ya!
Türban kafasına ağırlık yapmış sanırım dedirtecek olay.
şımartılmış insandır.
bu konu hakkında başbakana mektup yazmış kişi.
Türbanlı ise buna hakkı olmayan cüretkardır. Ancak haya sahibi tesettürlü bir bayan ise bu toplumda annelik görevini üstlenebilecek nadir insanlardandır ve derhal yer gösterilmelidir.
-benim başörtülümü kardeşimin yanına oturmuşlar.
türbanın altında bir alexis texas yatan kişidir. kamooon
inceden keser ortamı.

misal yer verdin diyelim eğer verdiğin yerin yanında erkek oturuyorsa oraya da oturmaz bazısı...

bırak kardeşim emicelerden ninelerden başkasına yer verme.
kucağıma mı oturmak istiyor? OLabilir oldukça rahattır.
güncel Önemli Başlıklar