1. 1.
  en asil duygunun insanıdır.
  5 -6 ... televizyonçocuğu
 2. 2.
  küfür dağarcığı oldukça geniş olan halk ozanı
  9 -1 ... eru
 3. 3.
  bir keresinde nereden kalktığını hatırlamadığım beşiktaş'a giden bir tanesi iron maiden** dinliyordu, geç saatti boştu, dumur olup hayallere dalmama neden olmuştu. elini öpesim bile gelmişti.
  (bkz: bu da böyle bir anımdır)
  3 -1 ... muru4xi
 4. 4.
  fal taşı gözlere yolun sağ tarafını kesen ve aynı tarafta gördüğü her insana korna çalan insan evladı. o da bi can...
  3 ... sıfırın altında
 5. 5.
  sıkışık trafikte kestirmeden gitmeye çalışıp yolu bir 45 dakika daha uzatan, "müsait biyerde!" çağrısına yolun ortasında fren yaparak cevap veren, korna çalmayı artık bir tik haline getiren soforlerdir.

  (bkz: katil)
  2 ... hadilen
 6. 6.
  bir kısmının* taşıdığı insanları ölümsüz sandığı güruh.
  6 ... angerisagift
 7. 7.
  O Schumacher kılıklı arkadaşlarımız, ağabeylerimiz pek bir nazik, zariftirler. Chucky masumiyeti diyelim biz buna (sözüm tabiiki genele irca edilmemelidir). Masum yüzün altında saklı bir cevher...!! Siz nezakete nezaketle karşılık vermişsiniz, vermesine de. Eşek ne anlar hoşaftan efendim..! (Sözüm yine geneli kapsamamaktadır.) Her zaman tedbirli olmak iyidir, güzeldir (hem kavli olarak, hem de fiili olarak). Şu kuralı unutmamak ve küpe etmek gerek: Dolmuş şoförleri, "dur, kalk" kuralıyla değil, "indir, bindir" kuralıyla işler. Bu da ne demek derseniz, şöyle ki; sevgili dolmuş şoförlerimiz durmayı veya tamamiyle frene basıp, aracı durdurmayı kendilerine ar sayarlar, onlar için pratiklik, çeviklik önemlidir. Piyasalarındaki racon budur. Aksi takdirde, o şoföre şoför denmez, "şoförsem günahım ne" şarkısı da işlemez o zamandan ahir. Siz cevaplarınızı asla unutmayın bence. Her zaman bir kurgunuz olsun. Yola zihni hazırlığınızı yaparak çıkın. Belli mi olur, gider Schumacher, gelir Montoya. inersiniz minibüsten saya saya.. Hala sağ ve ayakta olmanız memnuniyet verici. Efendim, dikkat buyurun. Hafizanallah. Ayrıca, öfke baldan tatlıdır deyip öfkeye sarılmayınız olur mu? Öfkelendiğinizde susmayı başarabiliyorsanız, susun aksi takdirde, Peygamberimiz (a.s.m)'ın tavsiyesi üzere o mekanı terkedin.. Çünkü, orada artık şeytan vardır.. Tavsiyeniz için de teşekkür, selam, sıhhat ve afiyet temennilerimi arz ederim
  -2 ... delikiz
 8. 8.
  genellikle telefonla bağıra bağıra kürtçe konuşurlar. arapça veya zazaca konuştuklarıda görülmüştür.
  bu konuşmaları adeta, savaşta gönderilen şifreli mesajlar gibidir. ancak, bu konuşmalar arasında bazen bir iki türkçe kelimeler geçer. adamı kopartır.

  + hele hele hbuley gar gara zsara fhjıkjdfe farfaraaa ahmet hula hula hur hur garrr ğar.
  5 -4 ... maksat muhabbet
 9. 9.
  50 ytl uzatıldığında bakışlarıyla küfür edebilen insanlardır.
  2 ... thelastturc
 10. 10.
  dikiz aynasından hatunu kesmek, sürücülere küfür etmek, para üstü uzatmak ve aracı kullanmak gibi eylemleri aynı anda yapabilen becerikli bireylerdir.
  2 ... replica