bugün

yurdumun hanzo erkekleridir. öküzün tren baktığı gibi bacaklara kilitlenerek rahatsız ederler. bugün telefonuyla fotoğrafımı çekmeye dahi çalıştı biri. bu ülke zihniyeti nereye gidiyor anlamak güç.
Daha kibar bir şekilde bakmaları gerekir. Kibar bakarsanız bu mini şort giyen orospular hemen verir çünkü. Yeter ki odun olmayın amk onu da mı ben diyeyim.

dbe editi:

bunun neyini beğendiniz amk.

neyse bi boka yarayak bare

(bkz: doğu türkistan daki zulme susan insan utanmazlığı)
içten içe ego tatmini yaşayıp dışardan "ayh ökzlr bkyo.s" diyen kezbanlardan daha samimi erkeklerdir.

bi bitmediniz amk. bi bitmediniz.
+mini etek giyip ikkat çekmekten hoşalnıyor musun?
-evet
+bacaklarına bakılmasından?
-hayır.

kadınları anlamak ne kadar zor.
bakılmaktan ve beğenilmekten orgazm olmuş gibi zevk alan ikiyüzlü kadın beyanatıdır.
Kezban yakarışlarından biri daha.
Eğer bunu kaldıracak cesaretin ve rahatlığın yoksa giyme bacım.o şortun geldiği yerde onu giyen kızlara hayvan gibi kükreyen erkekler var ve kızlar buna gülüyor çünkü hoşlarına gidiyor çünkü olması gereken bu.ama yurdum kezolarının yapmak istedikleriyle,edep kavramları çakışınca ortaya böyle absürt bir manzara çıkıyor.
1. Neden bakmayalım.
2. Şortu giydikten sonra kim bakıyo,kim bakmıyo analizi yapman niye.
3. Yazlık yer mi burası mini şort giyiyorsun.
4. Aklıma gelince yazıcam.

edit: 5. aklıma gelmedi.
Bakmasında bir sorun yoktur. Bakılmasını istemiyorsanız giymezsiniz, bu kadar basit. Ama laf atmaya, fotoğraf çekmeye vs. hakları yoktur.
Kusura bakmayın da götünüzü açınca bakacak öküzler illa bulunur.
ben adam yerine bile koymuyorum orası ayrı.
Bir kadın olarak ben bile bakıyorsam gayet normal erkeklerdir.

(normal bir kızım yanlış anlaşılmasın).
normal erkektir. mini sort giyecek akla erisemedi bizim kizlarimiz hala.

hani bu sey gibi. eski evlerde insanlar aileleriylr yasarlardi. yani iki aile ic ice olurdu. genc evliler deli gibi gizli gizli sevisirdi ama hic sevismiyorlarmis gibi davranilirdi. cocuklari olurdu bu gayet normaldi. ama opusemezlerdi bile. sevistiklerini dile getiremezlerdi. kizlarin sicmadigi varsayimi gibi bisiy bu aslinda.

simdi bazi zeka seviyesi debil duzeyinde olan vajina sahipleri de seksi olmak istiyor ancak seksilik kavrami halk nazarinda tepki almasin istiyor. a be kahpe madem bacaklarina bakmak yasak haram ve edepsizlik o halde ne diye ciktin oyle...
otçuldan etçile yatay hatta dikey geçiş yaparlar.
haklı erkeklerdir. mini şort giyen kızın amacı zaten "baksınlar"dır, teşhirdir.
Hayır madem bakılmasından rahatsız oluyosun niye giyiyosun ? Hem sexi gözükeyim hem de kimse bakmasın ? Lan madem kimsenin bakmasını istemiyosun niye bu sexi gözükme çabaları ? içten içe nasıl da zevk alıyosun nasıl da egonu tatmin ediyosun buraya gelip hayvan gibi phakıyolaaar yhaaaa diye üstüne bi de burda egonu tatmin ediyosun. Sen yok musun sen? Az anasının gözü değilsin. Diye isyan ettiren kezban yazar hedesi.
Bakacaklarını bile bile giyme o zaman.

Mağdem rahatsız oluyorsun.
Ben bakmam bakarsamda bi iki saniye sürer, ondan sonrada allah sahibine bağışlasın diyip geçerim.

Hee ama sen götüne kadar şey giyersen hadi ben bakmadım diyelim elbet birileri dört gözle bakacak.
götünde gözü olan kız beyanidir.
sizde var diye biz öküz oluyoz he mi ben bakmam zaten bakanıda sevmem evet öküzdür ve haramdır bana gelmez. Ama bizide anlayın göz mü herkes duramıyor.
zaten kızlar mini şortu millet baksın diye giymez mi. bakınca niye biz suçlu oluyoruz ki. güzel görünmek için giyen sizler bakınca suçlu olan biz.
he kezo he.

edit: bakılır tamam ama taciz etmek piçliktir. isterse hiç bir şey giymesin laf atmaya dahi hakkın yoktur.
Haklı olarak bakan erkekdir. Sizde bari ramazanda yapmayın efendim. Sonra vay efendim niye bacağıma takılıyorlar.
Doğal yurdum erkeğidir. Hele ki birde köyden indim şehire modundaysa ooooo. Bakışlarıyla dürter.
daha usturuplu şeyler giy ki rahatsız olmayasın. keza yurdum erkeğinin çoğunluğu için nefes alman yeterli.
misal ben başörtümle nişantaşına gittiğim zaman bana da tuhaf tuhaf bakıyolar 'bunlar da her yeri sardı' minvalinde laflar ediyorlar. ben kızıyor muyum? hayır. bakmaya ve eleştirmeye yasak yok. ha derse ki buraya giremezsin, işte o zaman insanlıktan çıkarım o ayrı.

hadi bu benimki inanç filan da seninki ne ablam? daha yaza giremedik ben battaniyeynen yatıyom ne mini şortu.
kendini teşhir etmeye meraklı ilgi orospusu kezbanların zoruna giden erkektir. ulan kimi kandırıyorsun millet öküz gibi baksın diye giyiyorsun zaten baksında sana tapsın ve sana hayranlıktan her türrlü yavşamayı övgüyü yapsın diye giyiyorsun sonrada böyle rollere giriyorsun ay bana öküz gibi baktı diyorsun madem bakmasından rahatsız oluyorsun mini şort giyme iki yüzlü amacın ne senin. mini şort giyersen bakarlar kör değil ya millet açıktaki mala bakarlar.
öküz gibi bakmak için neden mini şort giydiklerini anlamadığım erkekler.