1. .
  sözlüğün türk toplumunun mini bir kopyası olması durumudur. zıt siyasi görüşlerin saygısızlık sınırları içinde eleştirilmesi, genelde empati yapamayan yazarlardan oluşması,magazinsel konuların da yoğunlukla tartışılması, cinsel içerikli başlıkların gereğinden fazlalığı vs bunun ispatıdır. hee unutmadan bir de ajdar misali ün kazanmak için saçmaladıkça saçmalayan yazarlar.
  3 ... son of the sun
 2. .
  kahvede oturup falım çiğneyen kıza "vuuuu" diyen amcanın mini toplum içine giremediğini düşünüyorum. ne var ki girenlerin de en genel toplumda yer edinemediğini düşünüyorum. ben bu gece çok düşünüyorum bunu da şimdi düşünürken buldum.
  o değil de genel toplumda yer bulamayıp sözlükte ecaba prim yapar mıyım deyip daha önce espiri bulunan her boku eşcinselliğe bağlayan bir yazarı taklit edenlerle rastlaşmak nedir diye düşünüyorum.
  o değil de genel toplumda iktidarı olmayan ve beni dinliyorlar fikrine kapılıp savuran yazarlarla rastlaşmak nedir diye düşünüyorum.
  o değil de genel toplumda osuruk kadar etkisi olmayan saldırıları sözlükte kullanan yazarlarla rastlaşmak nedir diye düşünüyorum. *
  o değil de ben bu gece tanım yapamıyorum. bak bir sürü nedir sorusu var cevabı yok.
  ... ketoral sampuan