bugün

Bazı uzun boylu hanımlarda nadiren de olsa güzel olabiliyor. Ama bunun dışında kesinlikle giyilenlerin bütünlüğü içinde güzelliği bozan unsur olarak kalıyor. Loafer bile daha iyi iq.
Ben seviyorum arkadaş. Topuklu giysek laf, spor ayakkabı giysek laf.

Dress code verin, öyle giyinelim.

Spor ayakkabı ince çizgimmiş.

T: yakıştırana güzel duran moda akımı.
hayır uludağ sözlüğe böyle bir görsel atıp insanların sana hak vermesini beklemen de, ne bileyim.

eminim sözlük erkeklerinin hepsi tiksinmiştir şimdi mini etek altına spor ayakkabı giyen kadınlardan.
ilk kez şu herife katılıyorum ne kadar asosyal ve ezik de olsa.
Hele Bu ne şimdi?
görsel
Valla kalem eteğin altına beyaz spor gayet güzel duruyor..sırıtmıyor en azından..Her boka stiletto çekecek değil millet..
çok şükür ki artık mini eteğin altına çizme, kot pantolona spor ayakkabı gibi klişeler yok. her şeyi karıştırıp giyebiliyorsun. ben seviyorum bu modayı. çok rahat ve insanı özgür kılıyor.
Bencede iğrenç.
bakın sinirleniyorum artık!

her şeylerine karıştınız şu minnoşların şimdi de buna mı sıra geldi alooo
bak hiç dikkat etmedim aq.
Güzel kombin.
Tercih meselesi benim hoşuma gidiyor.
Sabah sabah enerji patlaması yaşatır.
vurduran kaşarların yeni stilidir.
ayakkabının içinde beyaz çorap varsa tadından yenilmez bir durumdur.
Ehem, güzel olandır.
Komik olmak.
Bence katliam değildir ayak önemlidir. Nasil rahat ediliyorsa ole giyinilmelidir.
Usta bu katliam falan değil sen katliam görmek istiyorsan sözlük kızlarının ayakları başlığına git.
bundan sonra tenis maçlarına topuklu ayakkabıyla çıkın hanım ablalar.
abi görsel katliam falan demişin de kimsenin ayakkabıya odaklandığını hatta fark ettiğini bile zannetmiyorum şahsen.

(bkz: gülücüğe odaklan)
mini de nasıl mini ama ? klasikse evet hoş durmaz ama spor birşeyse mis gibi de güzel durur.

çorapsız tabiki canım.
Spor etek veya elbisenin altına topuklu ayakkabı giymekten daha hoş görünen tercihtir.
mini etek seksapaliteyi çağrıştırıyor ancak spor ayakkabıyla giyince başka bir şeye dönüşüyor. sanırım beklentiyi karşılamamış. ama bu hali gündelik kullanıma daha uygun ve daha genç.
güzel gözüktüğünü düşünen azınlıktayım sanırım. Genel itibariyle hoş duruyor. Tabi yakıştırabilene.
90'lı yılları taşakta vitamin olarak geçirmiş kişi beyanı. Cicili bicili çiçekli elbiselerin altına hayvan gibi bot giyilen bir dönemdi. Kötümüydü bence kesinlikle hayır. Mini eteğin altına spor ayakkabı da bence gayet hoş duruyor.