bugün

dün akşam saatlerinde kaldırımda yürürken karşılaştığım, elindeki pembe blackberry'siyle ağzını yaya yaya konuşup, salına salına yürüyen türbanlı hatundur. pastel mavi pantolon, yine pastel tonda sarı ceket ve bu iki renk kombinasyonu ile vücut bulmuş türban...

sütun gibi bacaklarıyla piyasaya çıkmış mini etekli bile bu kadar dikkat çekemezdi, o kadar yani.
Valla. Uzun boylu devlet gıbı karı tabırıne uyan cınsten bırde dar ve kendını saran elbıseler gıyıp vucudunun butun hatlarını ortaya doken turbanlı kızlar mını eteklı kızlardan daha cok dıkkat cekıyor.
algıda seçiciliği bir kez daha göstermiş olan türbanlı'dır.
ben erkek olsam daha çekici bulurum bu kadınları.

çünkü türbanlı kadınlar son yıllarda kendileriyle müthiş çelişiyorlar. örttükleri şeyin hakkını vermeyip, türbanı bizzat kendileri bir ''fetiş'' haline getiriyorlar.

tayt üstü türban, kot pantolon üstü türban, bol makyaj üstüne türban...gibi çok çeşitli versiyonlarıyla sokaklarda cirit atıyorlar.

sonra da zenginleşmemiz insanlara batıyüür, istediğim gibi giyinirim snne be slk...cümleleriyle kendilerini savunuyorlar.

kardeşim eğer örttüysen o türbanı, hakkını vereceksin!

yoksa ne farkın kalıyor benim gibi laik, ahlaksız, çapulcu...bir kadından?
bizim buralarda ona derler ki;
(bkz: kabuklu fıstık) *
belli bir dozda gizemin kadını daha çekici yaptığının göstergesidir.
türbanlı güzel bir kadınsa, makyajlı ve vücut hatlarını belli eden dar bir kıyafet giymişse -son yıllarda bunlara sık rastlanıyor- bir mini etekliden çok daha fazla dikkat çekmektedir.
saten gibi güneşte ve ışık altında parlayan türdeki kumaşlardan yapılma türban yada baş örtüsüne dar uzun etekle kombinleyip kafa üstüne de güneş gözlüğünü koyduklarında hakikatten diğer kadınlara oranla daha çok dikkat çeken kadın türüdür. kabul ediyorum bazı abazan puştlar iki üç santim diz görecem diye bazı kadınların arkasından koşanlar da var ama kaş yaparken göz çıkartmanın da bir alemi yok.
Doğru önermedir. Bilmiyorum belki de türbanlı kadınların ulaşılması daha zor olduğundan dolayı da olabilir. Mesela bir geneleve gitseniz bile başı açık bir kadınla yatabilirsiniz ama türbanlı kadın bulamazsınız. Belki de bu yüzden daha dikkat çekiyorlar.

DipNot: Kesinlikle türban takmayan kişileri aşağılamıyorum. Saygılar.
Günümüzde her mahallede en az bir tanesine rastlanıldığı , mini etek giyenlerin Halime bin şükür dedirten şahıslardır.
Acımasız gerçekler!
Kaçtane arkadaşım var türbanlı fantazileri olan.

-"abi pandoranın kutusu gibi işte ne çıkacağı belli değil abuww."

şeklindeki önermeleri ile tezlerini savunuyorlar. Önermeye katılıyorum . Türban amacı dışına çıkıyor. Kadınlarımıza değil , beyinlerimize kilit vurmalıyız

beylerrr. Sıkıntı bizde .
dikkat çekmek için mini eteği kıçına takan da pek bundan masum değildir.

not: tarafsız yargılıyorum.
mini etekli turbanlidir.
ailesinin zoruyla kapanan türbanlıdır, kendi isteği ile taksaydı zaten gereken önemi gösterirdi.
An itibariyle sozlukde ne değişik fantezili insanlarin olduğunu kanıtlayan durumdur.

Sahin-k-başörtülü-kızı-mutfakta.wmp
türbanını bir kafa daha olacak şekilde bağlayan kızdır.
bazı laik orospu çocuklarının iftira atmak için sıraya girdiği kızdır.
başbakanları sayesinde düştükleri acı durumdur.

ben kız ve kapalı olsaydım, bana bunu yapanlara ateş püskürürdüm. sen kim oluyosun da benim başörtümü savunuyosun, sorun haline getirip gözleri bana çeviriyosun? ben mis gibi kapanıp geziyorum. kimse de bişey demiyo. senin yalakan olan sözde kapalılar gibi boğazımdan sıkılmış ampul gibi gezmiyorum. senin sembollerine kıl millet. bana değil.
Erkek sığırlığını gösteren kadındır.

Olay kadının kapanması değil, erkeğin adam olmasıdır.
dikkati bacaklarıyla değil yüzüyle çekendir. dangozluk açısından her ikisinden daha çekici olanı ise,bu durumu çekemeyen yüzsüzlerdir.
plajda yanıbaşımdaki şezlongta üstsüz güneşlenen 175 boyundaki dehşet vücutlu rus hatun kadar dikkatimi çekmez kesinlikle. rus hatunu da yanımdaki abaza çocuk gösterdi bana amk!! "abi yerdeğişek mi?" deyince "niye lan?" sorusuna cevap olarak *

hatun 2 saattir ordaymış. sonra tanıştık, akşama disco sonr.. taam lan alla alla sustuk.

Not: robin unisex bir isimdir arkadaşlar. nedense herkesin aklına karı ismi olacağı geliyor.
***.
Günümüzde her mahallede en az bir tanesine rastlanıldığı , mini etek giyenlerin Halime bin şükür dedirten şahıslardır.
ne kadar kapalı o kadar dikkat çeker insanoğlu.

ki benim dikkatimi en çok her tarafı kapalı olanlar dikkatimi çekiyor.

bu kadın mı,erkek mi, yolda önünü görebiliyor mu,sikişirken çarşaf seriyor mu gibi...