bugün

lise son günlerinin en güzel hatıralarından. masanın altından kaçamak görülen külot akıldan hiç çıkmaz.
dizüstü etek ve dekolte giyinen öğretmenler görevden uzaklaştırılmalıdır. Öğrenci dersten başka herşey düşünür.
teşhircidir.
ingilizce öğretmeni olması kuvvetle muhtemeldir. en olmadı resim öğretmenidir.
(bkz: duş alıp entry girmek)
bacakları güzeldir. benim güzel olsa ben de giyerim. hep kıskançlıktan yapıyosunuz bunları biliyoruz.
Sınıfta ne işi varmış?

Bir kaç güne tecavüz edilir varsa. Şimdiden yazalım.
etek boyu disiplin konusudur, diz üstünde eteğe izin verilir, ancak okulda "mini" etek giymek disiplin cezası sebebi olabilir - almanya koşullarına göre söylüyorum, burası almanya çünkü-...

ancak yukarıda söylendiği şekilde öğrenci öğretmenini gözetlerken görülürse, onu tabii feci zikerler, çok uğraşırlarsa hayatını bile karartırlar, öğretmen tam mini giymeyip de dizüstü etek giymişse de öğrenci illa da öğretmenin donunu görmeye ant içmişse, öğretmenin hürriyetlerini sapıkça kötüye kullanmaktan - öğretmenine göre tabii- adamın ebesini zikiverirler, orası da öyle yani.

sonuçta öğretmen yönetmelikte izin verilmiş, herşeyi giyebilir. bunu kötüye kullanan öğrenciyse direkt suç işlemiş olur, ve yakalandığı an disiplin cezası alır, ve bu siciline girer, o kalemi düşürüp öğretmenin hötüne bakmaya çalıştığı anı hayatı boyunca unutmaz.

75 yaşına geldiği zaman bile unutmaz. böyle de pis bi konusu vardır o işin.

mesela lisede öyle bi halt yemiş de disiplin komitesine -almanya´ da gitmiş bir adam- hiçbir zaman yönetici rollerine oynayamaz, müdürlük yapamaz, üst seviyede bir yere gelemez. "bir çeşit sapık" olarak görür kanun onu.
ingilizce öğretmeni olurlar.
ingilizceci kadındır.
Hayaller.

görsel

Hayatlar.
görsel
Yabancı dil hocası olma ihtimali yüksek olan öğretmendir.
görsel

Mini etekli öğretmen sosyal medyada tartışma konusu oldu. Öğretmenin, ders sırasında videosunu çektirip, sosyal medyada yayınlatması dikkat çekti.

https://www.aykiri.com.tr...edyayi-ikiye-boldu/32520/
görüntü troll sandım ama gerçekmiş.

bu ne yok artık bildiğin mini değil bu bikini giyse daha iyiymiş.
Gerçek modernlik bu değil.
ekşi sözlükte öğretmeni güzel ve normal bulanlar var.

Meriç her yerde meriçtir.
Şahan'ın Rusça kursunu hatırlatmıştır.

https://youtu.be/ZIHcoSqc1bw
Mastürbasyon.
Ogretmen, ogrencisinden daha serseri ve niteliksiz.
Ozel hayatinda isterse ek is olarak orospuluk yapip gotunu satsin ama o tahtanin onune cikip, ataturk'un portresi altinda ders anlatiyorsan saygi duyacaksin. Durmuyorsan orospuluk yapip gotunu satabilirsin.
Ilk önce bakınca lise zannettim ama üniversiteymiș galiba umarım şakadır.
Duragimizin çevresi hem devlet, hem özel okul dolu. Devletteki de, özel okul ogretmenleri de istisnalar hariç, sanki okula değil de pavyona konst yapmaya gidiyor gibi giyiniyorlar. Meb okullara acil kılık kıyafet uyarisi gondermeli ve uygulatmali.
osbirlere konu olacak olan öğretmendir. kimin nasıl giyindiği kimseyi ilgilendirmez. lakin erkek öğrencilerin derse odaklanmasına mani olacağı aşikar olduğundan doğru bulmuyorum. Bu konuyu kendisi ile akşam yemeğinde yüz yüze konuşmak isterdim.
kadının takipçisi sayısı dolardan hızlı artıyor.

bu saatten sonra mesleği bıraksa instagram a fotoğraf atarak zengin olur.
Ya şu olayı bile savunacak kadar mallar var. Bu ülke yemin ederim özgürlük falan haketmiyor çünkü özgürlüğün ne olduğunu dahi bilmiyor. Yüz verdik ayıya geldi sıçtı halıya lafı tam anlamıyla türk halkı için yazılmış.
Kendi tercihi.videoyu izledim.surati güzel değil.ama kalça ve popo muhteşem.