bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    zor durumdaki erkektir. gerçi hakediyordur. acıyorsam şerefsizim. sevgilisi o güzel bacaklarını sadece ona değil elaleme de göstermiştir. sevgilisinin göğüs uçlarını bir tek kendisi bilirken artık başkaları da o göğüs uçlarını hayal ediyordur etmekle kalmıyor ona attırmak istiyordur.

mini etekli dekolteli sevgili elalem tarafında düşünülüp 31 çekiliyordur. ne kadar acı. haa belki çok abaza karşı taraf yapılacak yok ama eşşeği sağlam kazığa bağlamayan sevgilinin hiç mi suçu yok.

bu erkek ya sevgilisine mini etek giydirmeyecektir ya da ayrılacaktır. yoksa godoştur.
    3 -30 ... cok konu var ve konulu severim
  2. 1.
    şerefsizleri hesaba katmamış erkektir.

hemen sevgilisine kara çarşaf giydirmelidir ki şerefsizlerden kurtulabilsin.
    4 -3 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
  3. 2.
    vermeyen sevgilidir. terk edilmesi gerekir.
    ... kozanteoman
  4. 3.
    erkeğe bakılıp çekmek ne la sorusunu akıllara getirilmelidir.
    1 ... mrtnyc
  5. 4.
    bir zaman önce çok hoşuma giden bir bkz verilmişti, darius ve krezus reloaded'a selam ederek tekrar vermek istiyorum izninizle.

(bkz: yaz tatilinin gereğinden fazla uzun olması)
    4 -1 ... adsiz jpg
  6. 5.
    çekilen erkektir.
    ... seargis
  7. 6.
    şimdi anladığım kadarıyla, anlamayan yazarlara katkım olsun diye anlatayım efendim.
    cok konu var ve konulu severimin fantezisidir. dedikten sonra. sanırım bu arkadaş yanında mini etekli bir hatun olan erkeğe göz dikmiş ve ona masturbasyon yapmak istiyor ki bunu da bu şekilde izah edebilmiş ancak. kızın da gideri var gözünde ama demek ki adamı daha çok kestirdi gözüne, kızı düşünürken, adama da bunu yaptıracak. herkes merhaba ben pembe tolga kadar cesur olamıyor tabii ancak bu şekilde itiraf ediyor durumunu.
    2 -3 ... sevgilim ben manyak oldum
  8. 7.
    şanssız erkektir. mine etekli sevgilisini düşünüp adama niye 31 çekiyorlar? çocuk cum shot hakedecek şeyler yapmamış. leave me alone.
    1 ... gercek tosun pasa
  9. 8.
    mevzu başına dank edelenlerin kelime oyunlarıyla dalgaya almak istediği mevzuya konu olan erkektir. anlatım bozukluğu yok. sevgilisini düşünüp 31 çekiyorlar işte.
    -1 ... cok konu var ve konulu severim
  10. 9.
    bir abazanın anıları konulu saçmalıktır.
    ... shotwhisky