bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    evet efendim...

biz mütedeyyin ve ülkemizi kahramanca savunarak kazanmış ve tayyip erdoğan sayesinde ülkeden düşmanları kovan ahlaki ve dik duruşuyla ün yapmış ak partililerin endişeli gözlerle birbirine sorduğu soru.

biz dürüst, kahraman, ülkesi için canını hiçe ak partililer olarak soruyoruz. bu ülkeyi mini etekli, çok afedersiniz erotik kıyafetli, dar badili böyle iri göğüslü kızlardan kim kurtaracak? parfüm sıkıp kokusunu 100 metre öteden belli eden, cinsel çağrışım yapan isme sahip olup erkeklere kendini bir malmış eşyaymış gibi pazarlamak isteyen kızlara kim dur diyecek?

tabii ki de ak parti diyecek. haydi bir daha bir daha ak parti'ye oylarımız. bizi ahlaksızlıktan kurtaracak olan yegane parti ak parti ve tayyip erdoğan'dır.
    11 -27 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  2. ?.
    (bkz: siz demeyeceksiniz onlar diyecek)
    -2 ... chaostheory
  3. ?.
    (bkz: kimse)
    çünkü
    (bkz: sanane)
    (bkz: banane)
    (bkz: kimene)
    isteyen istediği kadar açılsın ya da kapansın ulan. başkalarına ne oluyor.
    4 -2 ... ben bir ateistim hepsi bu
  4. ?.
    "senin arkan yalama oldu diye onları da mı olacak sandın kuş beyin"

derken sağ el işaret parmağı ileri geri sallamayı gerektirecek bir soru.
    1 ... duygusalwampir
  5. ?.
    mini etek giymenin ayıp ve günah olduğunu sanan akp zihniyetinin ortaya attığı görüştür. kimse tabii ki dur demeyecek çünkü mini etek giymek günah veya ayıp değildir. bunlar bizim bazı erkeklerimizin abazalığından kaynaklanıyor.
    1 -2 ... avada kedavra
  6. ?.
    (bkz: şahin k)
    (bkz: nuri alço)
    2 ... zurriyetsiz
  7. ?.
    Geri kafalılara kim dur diyecek?
    Tabi ki Tkp.
    2 -3 ... ndoan
  8. 1.
    çocuklara tecavüz eden dincilere kim dur diyecek?

adını bile hatırlamadığım soyadı üzmez midir ne karın ağrısıysa onlara sizmi dur diyeceksiniz. yoksa yollarını çift şeritli olarakmı açacaksınız.
    1 ... dokuyaha
  9. 2.
    bu kafayla muasır medeniyet yoluna çıkacaklara kimin dur diyeceği hayati önem taşımaktadır.
    ... zarbut
  10. 3.
    Göz bir kere kayar dönüp dönüp tekrar bakılması tamamiyle kızların suçu değildir.
    (bkz: sikine sahip ol !)
    1 ... mister bird
kapat