bugün

görsel
Kıştan kalma kısa bir hikaye.
Fotoda görüldüğü üzere herkeze yakışmayan kıyafet.
en güzeli süper mini etek tir.
Yakışana yakışıyor.

Yakışmayan giymese iyi olur.
Bir erkekte, su kadini böyle masaya domaltip arkasina gecsem hissi verir.
her kadına yakışmıyor vücudu güzel olan ve bacakları şişko olmayanlar giymelidir.
giyen kadın direkt gözümden düşüyor maalesef.
selülitten vücudu yağ bağlamış olan kızlar giymesin komik gözüküyor.
Yakışır yakışır selülitliye de yakışır.

Doggyde mini etekli, yağlı göt pompalamamışlar bilmez.
Anadolu çomarları; bir kadın, tecavüze uğrayınca bu eteği giydi diye "erkeği tahrik etti" diye gevelerler. Hatta hakim sırf bu yüzden failin cezasını da düşürebilir; belki de böyle olaylar, bu ülkede çok fazla yaşanmıştır.
malum zihniyetin çağdaşlık adı altında ülkemize empoze ettiği giyecektir.

giymeyin daha iyi. gerçekten çok yazık.
türbanlıların kafayı örtüp altına giydikleri şey.

görsel
görsel
görsel
Karım, kizim, sevgilim ve hatta annem giyebilir.
özellikle pileli olanları çok ama çok seksi oluyor.
görsel
görsel
aklı selim müslüman bireyin hayatta giymediği çağdaş demokratik kadınların giydiği erkeklere göz seyri yaşatan giyecektir. evet..
Dikkat ediyorum da genelde çirkin kızlar giyiyor. Sonuçta biz erkekler biraz bacak, biraz gögüs dekoltesi ya da taytlı bir popo görsek kızın yüzünü unutuyoruz.
zorunlu olarak giyilmediği için, sokağa çıkmadan önce boy aynası önünde durup, "ben bu eteği başka bir kadının üzerinde görsem, hala giymekte ısrar eder miyim" sorusu sorulmalıdır.
mini etek başlığına tıklayınca çıkan reklam.
görsel
ekonomik krizle boyu kısalan, kriz geçince uzayan "kriz ölçer"
Hatırlıyorum da 15-20 sene evvel ben ergenken kimse cesaret edemediği sadece zengin semtlerinde giyildiği televizyonda görüldüğü için elitlik alameti bilinirdi.

Şimdi ele ayağa düştü. Takke düştü kel göründü o mini etek giyen kadınların da sümük silinmeyecek tipler olduğu ayyuka çıktı.

Giyeni değil elit üç kuruşluk konsomatris gibi görüyorum ister istemez yalan yok.
mini etek hakkında merak edip de soramadıklarınız:

1. çekiştirmekle uzamaz, üzgünüz.
2. gaddardır: güzel olmayan bacakları güzelleştirmez.
Saygıdeğer hanımefendilerimizin favori giyim türlerindendir. Özellikle ilkbahar aylarında hem kendilerini hem de bizim gönlümüzü coşturmaları ayrı bir takdir edilesi durumdur. Mini Etek giyim buluşların da ilk yüz içerisinde yer alır net.
görsel