bugün

ingiliz bilimkurgu yazarı Douglas Noel'e ait bir söz.
'sanki kendisi tahrik olmuyor amına koyayım, ha ya da gay falandır bilemem orasını.' cümlesini söyleme isteği uyandıran söz.
hayatını ders çalışarak geçirenler hadım falan mı oluyo, kuş ötmüyomu akıllı olunca? diye sormazlar mı adama.
şok edici cümle.
dehşete düşüren cümle.
evet tahrik olduğunuz eteğin boyu ne kadar uzunsa o kadar sağlam bi beyniniz vardır.

(bkz: gerizekalı)
Mini etek giymiş güzel bir bayandan etkilenmiyorsa yazarın büyük beyni yoktur, ereksiyon sorunu vardır.
teşhirciliğine kulp arayan hatunların face duvarlarını sıklıkla süslemeye başlamış aforizma.
çok doğru bir cümle. mini eteğe kafayı takmış bir deha düşünebiliyor musunuz?
şüphesizdir ki o, mini beyinli bile değil, beyinsizdir.
mini mini bir önermedir.
aynı mantıkla düşünürsek "büyük meme büyük beyinleri mi tahrik eder?"
(bkz: kadınların erkekleri tahrik etme yolları)
ya bi siktiriniz gidiniz efenim.. tamamen sacma olan bir sey.. ben erkegim ve kadin tabi ki beni bazi durumlarda tahrik eder.. kaldi ki konu mini etek degildir.. ciplak bir kadindan ziade mini etekli bir kadinin neden erkekleri daha cok tahrik ettigini anlayin sonra gelip bu kisasi yapin..
tahrik olsan bir türlü, olmasan başka türlü.

Yaw güzel bir bacağa hangi erkek bakmaz ki. içinde bir tutam ihtiras kalsa bile...
beynin mini olup olmadığı tartışılır ama aletin mini olmadığı kesindir.
mini etek sağlıklı her erkeği tahrik eder. bunun beyinle filan alakası yok. beyin tahrik olduktan sonra devreye girer. beyni olan adam mini etek giyen kızın seks için yanıp tutuştuğunu, ilk fırsatta önüne çıkan ilk erkekle seks yapacağını düşünmez. bu eteği kendisini çekici bulduğu için, bacaklarına güvendiği için, daha güzel, daha ılımlı göründüğünü düşündüğü için, dikkat çekmek, karşı cinsi etkilemek için giydiğini bilir. bakar, beğenir, kızdan etkilenebilir, onunla tanışmak isteyebilir, onunla yatmak isteyebilir ve tüm bunları tavırlarıyla cümleleriyle ifade edebilir vs. vs. beyinsiz erkek ise mini etek giyen kızın seks için yanıp tutuştuğunu düşünür ve dahası kimle seks yapacağının da önemsiz olduğunu düşünür ve bundan cesaret alarak o kıza laf atar, orospu der fırsat bulursa taciz eder filan.
çükü olmayan erkek söylemi.
o zaman benim beynim yok denecek kadar küçük.
tam da doğru söylenmiş cümle. Yerini bulan cümle.
ÇOK BEYLiK BiR LAf GiBi DURAN ama tamamiyle gerçek dışı olan önermedir. dünyanın en aseksüel adamı olsanız bile karşınızda mini etekle oturan diz üstü açıkta olan sütun gibi bacaklara sahip ve pürüzsüz ince uzun dal gibi fiziğe sahip hoş bir hatunu karşısında görüp dürtüsel olarak uyarılan her erkek istem dışı olarak az veya çok tahrik olacaktır. bunun aksini iddia eden kişiler cinsellik denilen olguyu yok sayan hayalperestlerdir.
kestirdiğime pişmanım sözünü söyleyenle aynı kişi olabilir.
az daha tartışılırsa daha da küçülecek beyindir. komik bir söz... insan fizyolojisinde bu var kabul edersin ve ya etmezsin!.. erkek bakar çünkü buna meyillidir.
çirkin avuntusu olan önerme. kıskanmayın arkadaşım güzel bacaklı insanları...
(bkz: büyük beyin eşekte bulunur)
Beynin erkegin genital bölgesinde bulunduğu durumlarda olacak şey.
güncel Önemli Başlıklar