bugün

sevgılısının, anasının, bacısının giymesini istemeyen ama dısarda gorduklerınde agızlarının suyu akan erkeklerdır.. neden karsı cıktıklarını hep anlatmaya calısırlar, kızlarda hıc anlamak ıstemezler nedense..
banu alkan giycekse ben de sonuna kadar karşıyım dediğim başlık...*
-lan zehra bu ne lan
-ama abiğii
-katil mi edecen lan sen beni kırdırma bacaklarını git değiştir o üstünü
-aman be tamam

yarım saat sonra

-of beee lan osman karıya bak
-valla be o ne bacak öyle offf
-hişşş bağğyan hepsi senin mi
-ceylan gibi sekiyo mübarek
kadının dogası itibari ile cekicilik tasımasına mütemadiyen giydiginde bütün erkekleri baktırması son derece normaldir,herkes yakınlarına erkeklerin bu sekilde bakmasını istemez tabiki ama kıcının bittigi hizada etekler giyip sokakta kırıta kırıta dolasanada herkes bakar.zaten giyenin amacıda teshirdir ''bacaklarıma güvenirim mini etegimi giyerim''güdüsü tasır,oturdugu zaman kıcını basını kapatacak yer arar,sonrada nedense bakan erkekler kabahatli,sapık,kıro olurlar.böylelerine acmada bakmiyim denir sadece ve arif olanda anlar sanırım.madem acıyosun bakana niye kabahat buluyosun kardesim denilesi baslıktır.
Aynı zamanda kendi ailesinden de giyilmesine karşı çıktığı gibi başkalarının giymesini hoş karşılamayan erkeklerdir.inanç meselesi.Çok irdelememek lazım.Sonuçta bir düşünce eğilimi.Size zararı yoksa pek de ilgilendirmez.
Benim de içlerinde bulunduğum erkekler grubuna verilen ad. Erkekler Mini eteğe tabii ki karşıt olmalıdır, o iğrenç kıllı bacaklarımızla mini etek giydiğimizi, aradan sarkan o şeyi düşünmek bile istemez insan.
kendisine mini etek giydirmeye çalışan birisine karşı çıkan ve direnen bir erkek de olabilir.
bende karşıyım kardeşim ne öle giyiyolar mini etekleri insanın içini kaynatıyolar olmaz yani ayıp denilen durumlarda düşülen durum.
(bkz: sevgiliden soğuma nedenleri)

neymiş efendim? her giyilenin bir anlamı varmış. mini etek giymekteki amaç " bak benim bacaklarım çok güzel, çarpık da değil hem" diye sergilemek miymiş? gibi saçmalıklar bütünüdür. "bacak benim, etek benim sana ne" sözü de koyuyormuş yalnız. *
ilgisini çekmediği için olabilir.
eteği giyen kişiden kişiye farklı tepkiler gösteren tipik türk erkeğidir işte..

sevgilin veya bacın olunca, "aa cık cık ne ayıp"
komşu kızı olunca, "uff şu güzelliğe bak"

oldu mu ama..
kendilerinin başka mini eteklilere ağızları sulanarak baktığını bildiklerinden, kardeşinin, annesinin vs. mini etek giymesini istemeyen erkektir.**
'mini etek de neymiş, onu da çıkarsın' erkekleridir. çıplaklık maskelenmedikçe cazibesini ve gizemini ve hatta çekiciliğini zaten yitirecektir felsefesini savunurlar içtenlikle. *
(bkz: kusum aydin)

(bkz: fatih yurek)

(bkz: rober hatemo)
(bkz: sosyal tespit yapmaya çalışmak) * *
"karsiysaniz giymeyin kardesim zorla mi ehueaheuheau"
bu arada belirtmekte fayda oldugunu dusunuyorum: 'karsit' sozcugu yanlis kullanilmistir.
Aslında yurdum kadınlarıda büyük oranda sokakta mini eteğe karşı gibi görünmektedir. Küçük bir kesim gercekten cesurdur * ve takside otobüste sokakta giyerler salına salına da yürürler.

ama büyük yüzdesi genellikle uzun pardesü vs. giyerek sokakta sakladıkları bacakları ile iş yerlerinde veya varmak için yola çıktıkları ortamda arz-ı endam ederler.

Seri eksi veren ibnelere şimdiden not düşeyim. Kadın madem mini giyiyor sokaktada işe işte de giysin demiyorum. * Benimki bir tespit. Sadece iş yerinde ve ortamda giyenlerin olayı bayanlar tarafından daha iyi acıklanabilir belki başka bir araştırma konusu bu. Olay cesaretsizlikmi yoksa cidden çirkin bacaklarmı entrysi aldında araştırılsın