bugün

dikkatleri üstüne çekmek isteyen fakat namahrem yerlerini göstermek istemeyen kızdır.

(bkz: annem göster ama elletme dedi)
Bacak şovu yapan kızdır.
kaşarlığın bile hakkını veremeyen dangalaktır.
(bkz: beyaz show)
yukarıya cekistiriyorsa ilişmeyin, sadece seyredin.
bugün ne giyseme katılsa çok fena eleştirilecek kızdır.
kaşarım ama para harcatmadan geri kalanını göstermem diyen kızdır.
Namahrem yerlerini gostermek isteyen ancak oncelikle mini etegini cekistirerek gosterecegi kisiyi arayan kizdir.
karikatürünü çizsem balonuna "ayy bora götümü gördü mü acaba yaa aman çekiştireyim de şu ezik piçler de götümü görmesin" yazacağım kızdır. dikkat çekmek ister ama herkesin de dikkat etmesine dayanamaz, şımarıktır.

hee, benim dikkatimi çekmeye çalışıyorsa da canımdır cicimdir.
Açıkçası eteğini sonuna kadar çekip külotlu çorap giyen kızlar ilgimi çekmez bacağın özüne dokunuyorum her gün her hafta.
Ha bide bunu yapanların bir çoğu çirkin kızdır.
aslında hemen oracıkta sorgulanmadan yargılanmadan çatır çutur düdüklenmesi gereken kızdır.
napsındır.

mini eteğinde bir boyu var. etek yukarı çıkınca daha damı yukarı çeksin? madem açıldı iyice açayım mı desin?

he bana göre de öyle desin ama sonuçta dişi bunlar dişi.
nasıl bir kafaya sahip olduğunu hala anlayamadığım kadındır.
mini etek dediğimiz şey bacaklarına güvenen, onların güzel olduğunu düşünen ve güzel olduğunu düşündüğü için de insanlara sergilemekten utanmadığı hatta hoşlandığı için giyilen bir parça değil midir?
eğer bacaklarının görünmesini istemesen zaten o eteği giymezdin. çekiştirip durmak neyin nesi?
giyene bakarlar demek istemiyorum, isteyen istediğini giysin.
ama giyildiği zaman da bakılacağını ve minicik eteği çekiştirmekle hiçbir yerinizi kapatamayacağınızı bilin.
belli bir yere kadar görünüp fazlasının görünmesini istemeyen kızdır.
kravat takıp "uf sıkıyo" deyip hafif açmak gibidir. sıkacağını bile bile zevkine takarsın sonra gevşetirsin, bu da bir nevi kravat. * *
kesinlikle mantık arayamayacağınız kızdır. hem eteğiyle, hem kendisiyle çelişmektedir.
çekiştirdikce daha da sexyleşen kızdır. afettir. çirkinse kafasına poşet geçirilmelidir.
arabaya atılıp kaçırılması gereken kızdır, kısa ve net.
(bkz: namuslu orospu) aklıma ilk gelen tanım budur. bu bayanlar bir yandan içlerindeki dikkat çekme içgüdüsü ile minicik etekler giyerler bir yandan da bir tarafları görünüyor diye utanmış, sıkılmış gibi yapıp eteğini cekistirip aklı sıra kıçımiz, başımis gözükmesin tribindedirler.
orospuluğun raconundandır.
Komik oluyorlar.
Gecenlerde otobuste denk geldigim lise ogrencisi bir kiz tanik oldugum son ornektir. Boyle etegini sagdan soldan asagi cekistirmeler, cantayla etegi belli kisimlarindan kamufle etmeye calismalar.. ulan ne bok varda o kadar kisacik yapiyorsun okul etegini. Alt tarafi okula gidiyorsun en fazla kantinde oturuyorsun amk.
Sinirlerimi bozan kızdır. Ya kal öyle izleyelim ya çekiştirme sincap gibi oluyorsun.
bu ne kararsızlıktır. ya aç , ya kapa?
Valla gereksiz bi ikilem. Onu giymissen gostermek icin giymissindir yani.
güncel Önemli Başlıklar