bugün

Bunu ramazan ayında yapan oruçlu aç köpekleri daha büyük ve farklı bir açlığa sevk eden sevgilidir.

Evet sevgili yazarlar. Bugün sevgilimle kütüphaneye ders çalışmak için gidecektik. Beni kütüphaneye 300 metre mesafede ki bir parkta oturmuş bekliyordu. Neyse bende bimden eti hoşbeş probis ve ülker çubuk kraker falan doldurdum bi kaç tanede nescafe 3 ü 1 arada aldım gidiyorum. Baktım benim hatun beni bekliyor altına dizlerinin 6 parmak üstünde bir etek giymiş tatlı bir etek üstünede bistüyer giymiş üstüne kot ceket ve güneş gözlüğü göbeğide görünüyor manyağın. Tam da karşısında cami var. Camiden çıkan bunun içinde düşüyor resmen. Yan tarafta ki büfeci ve dilenen suriyeliler dahil herkes bunun bacaklara kenetlenmiş durumda. Of ulan dedim kız ne yapsın hiç araplaşmış türk müslüman ve arap ları tanıyamamış ki ne yapsın. Hemen aldım bunu tuttum elinden gidiyoruz her gelen geçen bunun bacaklarını süzüyor. Oruçlu olduğu her halinden belli olan (beti benzi atmı, yüzü asık) erkekler bunun bacaklarını yercesine bakıyor. Neyse gittik kütüphaneye girdik. Görevli giriş kartlarımıza baktı alın dedi ağzı leş gibi açlık kokuyordu. Belliydi oruçlu olduğu. Sonra biz giderken çalışma salonuna kalkıp arkamızdan baktı. Merdivene kadar geldi hatta sanırım altına bakmaya çalıştı kızın. Neyse of işte buda böyle bir anımdır.

Edit: normalde böyle şeyleri editlemeyi sevmemde bazı sivri zekalılar olmuş demişler ki sevgilisinin hareketlernden nem kapan falan. Hayır asla ama çevredekiler öküz. Ben asla karışmam yanımda ki kadına.
Çok çekicidir. Kol kanat gererim ona.
Muhtemelen yanında her hareketinden nem kapan bir tip olduğunun bilincinde değildir.
Spontane şeyler bunlar. O gün içinden öyle giyinmek gelir: Mini giyersin. Bacağın yorulur: Bacak bacak üstüne atarsın.
Ne olurdu biz de milletin kıçıyla bacağıyla uğraşmayıp kendi aleminde hayattan zevk almaya bakan bir toplum olabilseydik.
Arapları çıldırtan kız sevgilidir.
Gayet normal olan sevgilidir. Troller doluşmuş yine.
mini etek giyip bacak bacak üstüne atan sevgilidir..

hemen kuytu bir köşeye davet edilmelidir..
etek onun bacak onun. kadınların sahibi olmadığınızı bir anlasanız. ayrıca çok rahatsız oluyorsanız dilediği gibi davranmayı tercih eden( keyfi ve kahyasıyla) kadınlarla sevgili olmayın. sınırlarını belirleyebildiğiniz kadınlar seçin ki her dediğinize "evet " desin.

işte bunlar hep tavsiye.
Arapların bacaklarına kezzap dökmek istediği sevglidir. Tabi ağızlarının suyu akana kadar bakıp 31 çekip boşaldıktan sonra.
Şu an büyük ihtimalle evinde uyuyan sevgilidir.
(bkz: büyük ihtimalle)
(bkz: bilmiyorum bokta çıkabilir)