1. 71.
  başını değilde kıçını örtmesinin önerilmesi gereken kişidir. ya onu çıkar başından binlerce kapalıyı yanlış gösterme ya da çıkar başından kimseye arkandan kötü söz söyletipte günaha sokma!
  4 ... acemiasik
 2. 72.
  güzide ilimiz trabzon'un şirin ilçesi maçka'da, salınarak gezinmekte olan başlığa konu hanım kızımıza; kendisini gören yaşlıca bir teyze tarfından "üstten yapmayiler kizum, alttan yapayiler." şeklinde ayar verilen giyim türünü tercih etmiş kişidir.
  4 ... kuvvetle muhtemel
 3. 73.
  türbanın amacını çözemememiş bireydir. niyeti bellidir aslında. gerçi kimsenin de karışmaya hakkı yoktur.
  1 ... abhartach lynch
 4. 74.
  amacını icraa etmekten ziyade rezil edenler..
  1 ... helvaci helva
 5. 75.
  sevgilisinin kucagina oturmus turbanli ve tangasi gorunen turbanlinin devam filmi. manen acik insanciklarin cok sevdigi, yalniz kalsalar onemsemeyecekleri toplumsal degerlerden kolay kopamadiklari icin saldirdiklari turbanlidir. saldirma sebepleri de ortada tabiki, "bizi toplum disina itiyorsunuz ama icinizdekiler bizden daha kotu, ya yaa".
  1 ... sexsi resimleri icin tiklayin
 6. 76.
  özgür bir ülkede yaşadığını sanan insandır. bu memlekette saçının renginden kişilik analizi yapabilen cengaverler varken ne yapmaya çalıştığını anlayamadım şahıs. anında yaparlar analizini bende bu merakdan kurtulurum.
  ... mindkiller
 7. 77.
  altında kot pantolon vardır.
  ... the gunslinger
 8. 78.
  yabasini acmasi ya da dogru duzgun kapanmaya karar verip, bir secim yapmasi gereken kisidir.
  1 ... raanaa
 9. 79.
  (bkz: üstü minare altı kerhane)

  edit: anlamayanlar için; üst kelimesi bi şeyin yukarısı, alt kelimesi aşağısı anlamındadır. minare camilerde bulunup genellikle islamın simgesidir, kerhane de genelevin eşanlamlısıdır. sanırım şimdi anlaşılıyodur.
  3 ... ysf from gsf
 10. 80.
  (bkz: kabuklu fıstık)
  2 -3 ... scurtel