bugün

bacakları güzel olan kızlara çok yakışır. bir gün öncesinden bacaklar alınır ve işte şov zamanı.
not: lütfen en uca kadar alın. çünkü o görüntü bir kez görüldüğünde direk nokta koyulur. nerden mi biliyorum ? maalesef yaşadım ve terkettim.
biz erkekleri ereksiyon durumuna sokan, mastürbasyon malzemesi kızdır.
Mini etek giyen kız ya erkeklerin dikkatini çekmek istiyordur ya da kendisini güzel göstermek istiyordur.
sahip olduğu bir hakkı kullanan kızdır. türban takıp da ulu orta yerde sevişen kızlardan çok daha normal ve saygı duyulasıdır.
Bu havada giyecekse şiddetle şunu önerdiğim kızdır, aksi hâlde ağzımızı bırakıp başka yerimizle gülüyoruz efem;

http://www.penti.com/urun...acak-giyim/rosa-klt/27824

Toz pembe bi' etekle çok tatlı olur. Evet.
normal bir kızdır. kadınların kıçlarına başlarına ne giydikleriyle değerlendirilmedikleri ve siyaset malzemesi yapılmadıkları bir dünyada yaşamayı diler ayrıca.
yakışmasına göre hoş gözükecek kızdır.
bakılmayı hak eden kızdır.
Yarrak pesindedir.kimse aksini iddia etmesin.siktir lan yarrammm derim.
Ahiret de nasıl hesap verecek merak edilen kızdır. Kızım giyse evlatlıkdan reddederim.
yolu yol olmayan kendinden utanmıyorsa etrafından utanması gereken kızdır.
alıcılarını açmış bekleyen kızdır. bir başka deyişle kuyruk sallayan kızdır.
Rus kızsa giysin.
Kezbansa altına pantolon giysin.
Taşıyabiliyorsa ne güzeldir yoksa girmesin o işlere .
Mini etek mini beyinleri tahrik eder doğru önermesini de beraberinde getirir. Mini etek giyen kızların or.spu olduğunu söyleyenlerin kara Çarşafla gezenlerin kesin kes namuslu olduğunu kanıtlaması gerekir.
türk erkeklerinin evlilik için düşünmeyeceği kızdır. bunun yobazlıkla, bağnazlıkla, gericilikle, sağ-sol kafasıyla ilgisi yok.
Çok tatlıdır.
(bkz: are you sex)
yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal. net bir yargım yok böyle kızlar hakkında ne diyeceğimi bilmiyorum, ön yargılı da davranmak istemiyorum açıkçası.
Gerçekten ahlaksız erkekler de var.
Mesela geçen gün şort giydim, hiç görmedin mi arkadaş yiyecekmiş gibi bakmasan olmuyor yani
benimdir.

not: yozgatlıyım.
benimdir ve Kastamonuluyum.
yıllardır istanbulda yaşıyorum bir ara kapandım hemde baya ciddi ciddi tesettüre girdim ama şunu söyleyeyim mini etek giyerken dönüp bakmayan erkekler o kapalı halime laf atıyordu. O yüzdendir ki dayanamadim tekrar açıldim. devir tersine döndü beyler dünyanın çivisi çıktı Bir kere. kendini kara kutulara hapis etsen ne fayda karşındaki sütü bozuk olunca.
ayıplı kızdır. evet.
Bacakları uzun ise yakışan kızdır.
bizimki gibi geri kalmış bir ülkede doğmak gibi bir hata yapmaması gerek kızdır.