bugün

insanlık denilen şey doğuştan olmuyor demek ki. Böyle nasıl düşünülüp başlık açılır. Tercih meselesi bunlar sen giyinme ya da giyinen biri ile birlikte olma. SANANE?
laik ve izmirli kızdır.
ancak bahsettiğiyle kalır. üniversiteli kadıköylü ve izmirli kızdır.
Keşke herkes beynini kullanabilme yetisine sahip olsa. Götünüzle mi düşünüp açıyorsunuz bu başlıkları gerizekalılar.
Allah aşkına şu kızları rahat bırakın dediğim şey.
Mini etek bekaret o bu arkadaş ne takıntılı insanlarsınız!
önce belirteyim senin bu dediğine "ad hominem" diyorlar.
adhominem nedir => https://tr.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem

hırsızlık yapmıyordur, yalan söylemiyordur, yol kenarındaki karayolları tabelasında tabancasını denemiyordur mesela. ahlak tek boyutlu bişey değildir. mini eteklileri alkışlamıyorum ama linçe, ötekileştirmeye gerek yok...
bi de futbol yorumcularını düşünün, oynamıyorlar ama futboldan bahsediyorlar.
Biliyom ben bu kişiyi
(bkz: yonca evcimik)
ahlaktan falan önce daha hayati şeylere dikkat etmesi gereken kızdır. ben, kimsenin ahlakını sorgulayacak haddi kendimde görmüyorum.

mini etek giyerseniz, arzulanırsınız. kaslı ve yakışıklı bir çocuk görürseniz siz de onu arzularsınız. sonra? sonra sizi duvardan duvara vururlar. malum bölgeleriniz tahriş ve tahrip olur. terlersiniz, üşütürsünüz. yorulursunuz. fazladan sigara içersiniz. sigara çok zararlı bir şeydir.

mini etek giyerseniz, üşütürsünüz. rüzgar alırsınız. allah korusun enfeksiyon kaparsınız.

mini etek giyerseniz, sapıklar sizi takip eder.

mini etek giyerseniz, kendinizi nar gibi kızarmış bir kuzu gibi hissedersiniz. çünkü erkekler size kızarmış kuzuya bakar gibi bakacaktır.

bence, mini etek giymemelisiniz. ama kimseye karışmak haddime değil.

bela istemiyorum.
ya size ne ahlaktan bahsediyosa bırakın giysin bakalım işte taş gibi kızların o muhteşem bacaklarına. hem sürekli mini giyen kız diğer kızlara oranla daha kolay verir. bunu hepimiz biliyoruz.
sesli güldürür.
Bu tiplerden çok muzdarip olan var ki 700 den fazla entry girilmiş ellaam. Aynı zamanda namusu bacak arasında aramazlar swh.
Ahlakı kıyafetle değerlendiren andavallar üremeye devam ediyor .
mini etekli kızlar olmasa yaşamın anlamı yarı yarıya düşerdi.