bugün

Babişkosunun hure prensesini kızdırmış kızdır, meşrebine sokim.
ahlakın, kıyafetle ölçülmeyeceğini bilen kızdır.
kötü olan;
bazılarının, nefes alabiliyorum deyip kendini insan sanmasıdır.
Mini eteği evinde giyen kızdır.
Ahlak denen olgunun ne giydiğinle değil nasıl düşündünle alakalı olduğunu bilen kızdır.
Ahlak yapınız neden kıyafetlerle ölçülü ? Açık giymiş bir kadına bakmamakta ahlaktır ama o kadının giymesi ahlakla alakalı değildir. insanları yargılamak ahlakla ilgilidir ve siz ahlaktan habersizsiniz.
Ahlakın kıyafette olmadığını bilecek kadar akıllıdır.
güldürür. sadece bahsettiğiyle kalır.
Ahlak bekçimiz gelmiş.
ahlakın elbise ile olduğunu zanneden yazar beyanı.
biz ne kapalılar gördük, onun bunun altına yatan. onlar çok mu ahlaklı şimdi ?
benim kız kardeşim de sürekli mini giyer. sporcu olduğu için bacakları falan da biçimli. peki şimdi yakışan şeyi giymesin mi amk !
geçiniz efendim bunları. etek ile ahlak olmaz. kalp ile olur !
(bkz: sana ne yarraam)
kıssadan hisse: mini etek dil çözer.
Akrabalarından biri illaki ahlak masa polisidir.

Eheh. Şaka bir yana şu an sanki laik tayfa vs dindar tayfa kapışıyor gibime geldi. Din açısından bakacak olur isek zaten sakıncalı bir durum ancak ahlaktan bahseden kız müslüman ise o zaman sıkıntı var. Günahı kendi boynuna. Ateist ise zaten birşey diyemeyiz.
ahlak çok tuhaf bir kavram. herksin dilinde bu aralar. bazen bir kıyafetle elinden kaçıverir ahlakın. bazense başkasının özel hayatına dil uzatarak seni terk edebilir ahlak. ben mi? ben sapına kadar ahlaklıyım. çünkü ben mini etek giymiyorum!*
Mini etek giymek ahlaksızlık olmadığından bahsedebilir. Ama mini eteği ahlaksızlık sananlar ahlaktan bahsedemez.
mini etek giydiği halde ahlaktan dem vuran komik kızdır. güldürür. evet.
Mini etekle ahlak ölçülmez. Hala bunu anlayamadılar. Yazık.
Ahlak etekle veya bacakla arasından ölçülmez.
Ufacık çocukları dergahlarda, kuran kurslarinda taciz, tecavuz edenlere ses çıkarmayanlar! dinden imandan namazdan kurandan ahlaktan erdemden bahsediyorlar.
Sonra da kalkip insanlarin etek boyuyla ugrasiyorlar. Amk ikiyuzluleri.
kul hakkı yeyip ahlaktan bahsedenlerden daha ahlaklıdır. çok daha fazla ahlaklıdır.
Mini etek giyerek karşı cinsi tahrik etmeyi amaç edinir.
Mini etek giyene bakıp iç geçiren sikini sıvazlayan sonrada ahlaktan bahseden erkekten daha hayırlıdır..
Doğru, çocuklardan dahi tahrik olacak kadar aşağılık bir pislik olduğunda ahlaktan söz etmeliydi.

Bizde işler böyle yürüyor, değil mi ?
şimdi açılın meriçlik yapacağım * işin şakası bir yana sadece bu konu için değil her konu için söylüyorum. birisi bir konu hakkında bir şey konuştuğunda ama sen de şöyle şöyle yapıyorsun diyen adam ya da kadın net salaktır. ad hominemin dibine vurmayın la tartışmalarda.

konuyu konuşan şahsa ya da şahıslara değil konuya odaklanın lannnn *
kimse sizin etik değerlerinize, minik dünyanızdaki ahlak kurallarınıza göre yaşamak zorunda deği.
kadının ahlak anlayışının etek giymekten ibaret olduğunu sanan sığırları rahatsız etmiş kızdır.