bugün

tipik kemalist,ateist,seküler insan kişilik bozukluğudur. götünü başını açarak milletin siyasi ve dini bağlamda reflekslerini yıpratabileceğini sanıyor sanırım bunlar. hadi diyelim ki yaptınız oldu. götünüzü açarak mı zihniyet devrimi yapacaksınız. kadını metalaştırıp, erkeklerin şehvet nesnesi yaparak mı? adlkjhakl salak la bunlar. sığır hatta. evet.
Mini etek şort giyene bakıp dini savunandan daha tutarlı olan görüştür.
kadınlar bunca yıl kapandı da n'oldu? gelenek görenek vardı, kadın okutulmadı, kadın dayak yedi, kadın başını açamadı, ufacık kız çocukları koyun karşılığı verildi, evleneceği adamı bile seçemedi. böyleyken kadına çok mu değer verildi? kadın kapalıyken, daha önündekinden haberdar değilken, bileğinden yukarısında giyince cehenneme gideceğini sanan kadın çok mu devrim yaptı? kadın hala vajinasındaki zarla değer görüyor.

şimdi milyonlarca geri zekalı bana bu soruyu soracak: sen şort mu giyiyorsun? patlaksın, yok kadınlığı savunuyorsun vs? hayır. şortla sokaklarda gezmiyorum. okul eteklerimi bile kendi isteğimle pantolonla değiştirdim yıllarca. böyle düşünüyor diye orospu damgası mı yemek zorunda kadınlar? ben giymiyorum, giyene de sonsuz saygı duyuyorum. isterse götü başı açık çıplak gezsin, hakkıdır. allahla arasındadır size ne?

millet uzaya çıkıyor, biz hala şortu, eteği, patlak kadını bakire kızı tartışıyoruz.
evrimini tamamlayamamış primat tümcesi.