bugün

evde yalnızsak giydiririm. uuuu beybi.
Bireysel tercihler vs özgürlük.

Böyle bir kıyaslama saçma. Bana göre giyilmesi özgürlük ama ben sevmem.

Sevmediğim her şeyi kötüleyemem.
Çüküyle düşünen, sokak sokak kız dikizleyen kişi beyanı. Ne söylesen boş. Namus (bi anlasalar) ve bacak arası ekseninde düşünenlerden ne beklenir ki zaten.
giydirmem.

rahatsız olurum.

zaten karım olmuşsa ne giyip giymeyeceğini bilir.
Karima her sekilde gercekten tum samimiyetimle soyluyorum giydiririm. Gozume guzel gorunmesi hosuma gider.
Kendisi giyebilir, ben niye giydireyim iq.

Hastaysa belki olabilir.
izin almasına gerek kalmaz, kendi giymez çünkü.
malum zihniyetli biriysen evet denilesi sorunun cevabıdır. net.
Mini eteğin " özgürlük " olduğunu kim söyledi ?
Özgün olun biraz.
sadece mini etekle özgürlüğün karşılaştırılmış olması bile ne kadar cahilce.
Karıya mini etek giydirilir mi gardaşım yawww
görsel
En soldaki ben.
Mini etek sever erkekler için problem olmayacaktır. izin istemesine gerek kalmaz. Bana fikrimi soracak olursa seçmesine yardımcı bile olurum.
Hadi kabul edin, korkuyorsunuz mini etek giymesinden. Arzunuzun altında da bu korku var.
mini etekliye möl möl bakanlar kendi ailesine gelince namus bekçisi kesilirler.
Başına buyrukluk sorumsuzluk özgürlük değildir. Moda diye toplum yapıyor diye hristiyan kültürüne göre giyinmek de medeniyet değildir. Kuran ve sünnet dairesinde eşler birbirlerini güzellikle ikaz ve irşad etmekle mükelleftirler. Fakat ailede 1. Derecede sorumlu olan erkektir. Erkek Kendisi de kurallara uyup örnek olacak ki eşine söylediğinde lafı para etsin sözü dinlensin. Değerli Eşi de milli manevi ahlaki değerlere ters olmayan uygun olan şeyleri kendinden istediğinde ona verdiği değerin bir ölçüsü olarak kabul edip uygulasın. Madem hayat müşterek. Sonuçta ortak payda kuran ve sünnet olursa o evlikten hayır ve bereket görürler. Meselenin temel esası budur.

Evlilikte dini görüş fikriyat kafa yapısı ve yaşayış tarzı çok önemlidir. Baştan bunları konuşmayınca problemler çıkıyor sonra. Ya maddiyata bakılıyor yada fiziğe. Ee hali böyle olanlarda 2-3 sene geçmeden boşanıyorlar. Normal. Arzular duygular geçici. Mal makam güzellik geçici. Sevmekse bir ömür. Ama yürek lazım. Daha bir kaşık suda fırtına kopuyorsa çok zor sizin işiniz. Eyvah eyvah..bir evliliğin selametini mini etek ve boyu tayin ediyorsa yazık o evliliğe..

Seven sevdiğine tabi olur. insanlar seviyorum diyerek yalan söylüyorlar. Sevselerdi allahın emirlerine aykırı hareket edemezlerdi. Nefisler ilahlaşmış bedenler firavunlaşmışsa, yatak odası kıyafetleri sokaklarda teşhir unsuru olmuşsa, kimse kimseyi kazımıyor umursamıyor keyfine göre takılıyorsa,

Buyursun Herkes ne istiyorsa onu giysin..orada evliliğin birliği çoktan sona ermiştir zaten.
Bir sorudur. Ne saçma entryler görüyorum. Karısı malı değilmiş. O zaman gitsin başkasına da siktirsin. Koca istemiyorsa giymeyecek. Kadın da kocasının bir elbiseyi giymesini istemiyorsa o da giymeyecek.
alemin karısından size sizlere neki .
Eşin iradesi olmayan bir mal mıdır? Sanki çocuk giydiriyor.

Siz önce zihinlerinizi temizleyin pislik herifler. Erkeğin takva örtüsü gözüdür. Aklınızı donunuzun içinden lütfen çıkarın.
Zira hazırladığınız bu ahlakı bozuk erkekler zemininde çarşaflı kadınların huzurlu olmadığını yaşayıp göreceksiniz kız evlatlarınız, kardeş ya da torunlarınızda.
Onlara ne hazırladığınızın farkında mısınız? Zihniyetinize sıçayım.
(bkz: bunu babana sorsana delikanlı)
mini etek giymek özgürlük değildir, mini eteği giymeye karar vermek hür iradeyle verebilmek özgürlüktür.
Karım bana giydirirse ben de ona giydiririm..

Ciddiyim..

Eğer ozgurlukse ben de giyer çıkarım sokağa..eğer tahammül edebilirse ben de ederim..hadi bagalim.
Karını sen mi giydiriyorsun?
Bizim toplumun erkekleri ne konuştuğunu bilmiyor. Namus bacak arasında değildir diyor karısını evden çıkarmıyor. Arkadaşınla paylaş karını o zaman yobaz herif namus bacak arasında değildir diyen sensin örümcek kafa. Bu da benzer durum. Elin karısına gelince laf ederler kendi karılarına giydirmezler.
Giyilecek mini etek var, giyilmeyecek mini etek var. oturdugun zaman gotundeki dona kadar yukari siyriliyorsa o etek teshircilige girer. Bunu giyen de orospudur. Usturuplu bir etekse, yakistigini dusunuyorsa giyer. Olay bitmistir.

Pesin edit: bunu gavatlik olarak nitelendirecek suserlarin amlarina koyayim. Cok ayip ediyorlar.
Beyler sizi bilmem , ben kocama giydirmem.