1. 1.
  en boş paket mini cooper s in bayi çıkış fiyatı 245 bin lira. arabayı alıp 48 ay krediyle ödemek için 245 bin lik krediye 300 bin geri ödeme isterler. yıllık 75 aylık da 6 bin lira. 6 bin arabaya ayırmak için hangi işi yapmak lazım bu ülkede. avrupada peynir ekmek gibi giden , birleşik krallıkta (böyle yazayım da havalı olsun ) her evin önünde yedek araç olarak duran bu ingiliz soylusunu bzde almak için aracın 10 yıl eskimesini beklemek lazım.
  6 ... hilmijem
 2. 2.
  o paraya iki tane çiftlik bank kurulur amk.
  2 ... true
 3. 3.
  Başka araba mı yok? illa ki kazık mı olmalı? Bütçeme göre alır binerim. En az 25-30 bine temiz km düşük yada periyodik bakımları iyi yapılmış canavar gibi bmw ler var. Daha yüksek fiyatlara çok daha iyileri de var. Aynı fabrikanın malı sonuçta. Şahsen **--b m w--** varken mini coopers a binmem.
  2 -1 ... gazeloglu
 4. 4.
  30 bine alacağın bmw nin bi o kadar da masrafı olur ülkemdeki üç kağıtçı ibneleri zengin edeceğime bayi takılırım dedim şimdi aynı hızla geri dönüyorum ülkemdeki üçkağıtçıları zengin etmek daha mantıklı bayiler uçmuş allahsızlar amk.
  2 ... hilmijem
 5. 5.
  Arabaları bırakın gıda fiyatlarına bakın. Pınar beyaz 10 tl olmuş.
  ... bratva
 6. 6.
  mini'ye o parayı verecek olan kişi ya maldır ya da mal oğlu maldır.
  ... eddie gluskin
 7. 7.
  (bkz: ekonomi çoh iyi)

  Durumun vehameti yerine alma bütçene göre al diyor amk deli olcam. Ulan adamın demek istediği bu araba daha ucuzdu eskiden şimdi niye böyle sen hala 30 bin. Neyse kime laf anlatıyoruz amk.
  ... icini oldugu gibi doken adam
 8. 8.
  e5 kenarındaki dubleks 300 bin tl.bune
  ... ermeknedr
 9. 9.
  245 binim olsa bile asla almayacağım arabadır.
  2 ... darked