bugün

cinsiyeti erkek ise homo,gay,ibne vs olduğunu öğrendiğimiz yazarlardır. kadınsa normal kadın yazardır. burda laf cooper sahibi erkeklere geliyor. lan bmw mercedes sahiplerinin yüzde 80 i barzo. zengin barzosu. sen hiç miniye binen barzo gördün mü? göremezsin çünkü bu arabanın bir ruhu var.

--görgüsüz mode on--
yok olum samsun da iki tane var zaten. sıfır fiyatı olmuş 220 bin, nasıl alacaksınız siz bunu amk.
görsel
--görgüsüz mode off--

yani biz traveler gibi araba anahtarı resmi göstermiyoz. bizzat içinden bildiriyoruz.

bmw veya merco veya audi de alınabilirdi o fiyatlara fakat hiçbiri mini cooper clubman kadar çekici değildi, trafikte durdurup nerden aldınız bunu bu ne ya diyen insanları çok duydum.

mini cooper sahipleri aynı motorsiklet süren insanlar gibidir.. heryerde birbirlerini tanır, tanışmasalarda birbirleriyle konuşur 40 yıllık ahbapmış gibi davranırlar. biraz da delidirler, umursamazlar birazda, çünkü bu markanın bir ruhu var, kültürü var.

ayrıca bir markanın reklamını en iyi müşterisi yapar.

not: reklam ücreti aldım.
Kusura bakılmasın ama benim ya da bakılsın sorun yok.
görsel
Yakında satıcam zaten neden eskiliyorsunuz be.
--spoiler--

"trafikte durdurup nerden aldınız bunu bu ne ya diyen insanları çok duydum."

--spoiler--

kesinyaşanmıştırgörseli.jpeg

edit: genç, bahsettiğin araba altı üstü mini cooper.
bangladeş 'de mi yaşıyorsun etiyopya 'da mı yaşıyorsun ki insanlar durdurup "bu ne yaaa" diye soruyor *
güncel Önemli Başlıklar