bugün

hele bu bacı size ne etti ? etrafta dolaşmasından yanayım çeşit oluyor.
bir kampanya ama ne kampanya.
Hayko çepkin sandım amk.
gal gadot'a benzeyen birinin ucurulmasini isteyen kampanya.
yahu sozlukte bir wonder woman var, siz onu silelim muhabbeti yapiyorsunuz. ayiptir.

http://galeri8.uludagsozl...sun-kampanyasi_809504.jpg
bu sözlük için fazladır... bunlara harun abiler verin. onlarla mutlular...
sol frameden sıçtırıp gitmeyen ve milyonların bacısı nickli bayan trollün uçurun beni bebeğim diye cevaplayabileceği kampanyadır.
o sütyenin içi boş gibi amk , olmamış o foto gülüm baştan çek , şöyle memeler gözümüzü doldursun

yoksa tamamen sütyen illüzyonu muydu o memeler , öyleyse ağlarım
Bacım gözlerin kaymış hayırdır?

Koydular mı yoksa
Zaaa.

Edit: uçurulsun yazarı.
bir istek.gencler nasa yan tarafta.
edit: tipini gibeyim.midem bulandi. nasadan ricam malum yerine su yeni cikan fuzelerden yerlestirip ucurmasidir.uzun boyle.atesi sondurenlerden.
sutyen mi lan o.
Uçurulmasındır. Bana bu capsi hatırlatıyor devamlı:

görsel *
" (bkz: zevkten uçurmak)
Yapabilecek olan var mı, varsa gelsin, ama yoktur içinizde, sanmam...
Koydum mu zaaxdaax..."
Diye gelir birazdan.
Uçsa ne olacak ki karindesenjackinbacisi olarak dönecek bir gün geçmeden. Bence yakalayıp internetsiz bir yere kapatalım. *
Arkadaşlar kızcağızı zaten uçurdunuz uçuracağınız kadar daha ne uçacak ki.

Koydum mu?
Desteklemediğim olay.
Eksi vermiyorum ama desteklemiyorum.
katılmadığım kampanya. kimse uçurulmasın üzülürüm.
Gel güzelim ben de seni uçuruyum.
an itibariyle başlattığım kampanyadır. aklı başında kızları bi kenara koyuyorum yanlış anlaşılmasın ama toplumumuzun kızlarındaki ego mastrübasyonunun canlı örneği olan bu yazarın troposfere çıkan totosunun indirilmesi amacıyla şahsımca başlattığım kampanyadır.
edit:beyler göt bacak diyeninize milyonlarca daha iyisini video foto olarak bulman için on binlerce site on binlerce manken var sen töt meme diye diye senin gibi tiplere metrobüste orda burda sülük simidik muamelesi yapıyolar iki memeye bacağa hoşaf olmayın derim.
güncel Önemli Başlıklar