bugün

göte göt deyin kibar ibneler.
bize ne poposunda bi yararı olmayan poposudur . allah sahibine bağışlasın .
her şeyini feda etti ıstırırın yaların bile.
Hadi yine iyisiniz ibneler.s

Bir yazarın vücuduna ait bir karedir.
Bana faydasi olmayan kilisenin papazina sokayim.
gayet estetik bir popodur.
10 uzerinden 10 veriyorum.
7/10 would bang
Milyonların bacisinin gelir ve gider kaynağıdır. Bahsi geçtiğinde en cok yatırımı o organına yaptığını belirtir. Iyi derecede ingilizce konusabilmesinde bu organının payi oldugunu düşünüyorum.
Milyonlarin bacisinin gotunun kalkmasidir. Fazla kaldirmissiniz gencler.
herkeşi kıskandırmıştır.

koydum mu zaa...

içime bacı kaçtı. *
asla benim popom kadar dolgun olmayacak popodur.

görsel
miletteki derde bak ,
götün derdine düşmüşler
yuh artık .
sözlük yazarlarının tıpkı kedinin erişemeyeceği ciğere mundar dediği misal ömrü boyunca sikemeyecekleri göt hakkında girdikleri bir takım entrylerdir.
sözlüğün sözde en kaliteli, en yaratıcı, en bıdıbıdı trollü olarak anılan, bilinen yazar bile adına başlık açarak artı kasıyorsa bundan medet umuyorsa valla kimse kusura bakmasın feci sağlam popodur.

bir de kadına beyinsiz vs. diyenler var ahaha komik misiniz lan? sözlüğün kalitesi, mantalitesi ortada. sanki insan gibi yazılmış, iki satır bilgi veren, kafa açan, bi nebze fark yaratan entryleri okuyorsunuz da kadını eleştiriyorsunuz. ki bence gayet akıllı bir kadın, helal olsun, tüm sözlükle bir güzel eğleniyor. devam bacım.
buradan sesleniyorum; anladık fitness a gidiyorsun, futbol oynuyorsun, iyi derecede ingilizce biliyorsun. (popoyla ne alakası varsa)

unuttuğum varsa siz yazın arkadaşlar.
Verse fena silkerim dedigim got.
o nasıl popo amk ona popo denmez bildiğin gööt o.

bütün gün evde oturup göt büyütmüş kezbanların hepsinde vardır bundan.
Ortalama bir kız aynı elbiseyi giyse bir bacı kadar olmasa bile o çıkıntıya sahip olur zaten. Bir dar elbise ve bir bayan poposu sonuçta. Çoğu kız benzeri bir goruntuye sahip olacaktır. Shop mhop demişsiniz de ne alaka yani?

Tanım: Şaplaklamak istediğim popodur.
Animasyon ekibi şefiymiş afsdSfas. Hemide ingilizce biliyimiş lo. Olm senin animasyon şefi dediğin adam en az 3 dil biliyor amk.

Çok cahilsin keşke ölsen!!
fotoşoklu diyolla.
o da popo mu be dedirtir.
salladıkça, titreşim verdikçe bıngıldayandır.

iki göt sallamayla bin nickaltı yapan sözlük kızı'nın poposudur.
bolca squat yapmış göttür. emekleri de boşa gitmemiş. olmuş bu. kıvam iyi.
sütyeninden sonra kilodunu da çorapla dolduruyor anlaşılan. bu haliyle götü yüzünden güzel.
http://galeri.uludagsozlu...i-n%C4%B1n-poposu-817937/

çok kıskanıyorum arkadaşlar. evet.