bugün

Sensin kardeşim o, Tebrik ederim..
Sende beni et,
nasılda son sürat ana rahmine doğru koşmuştuk kan ter içerisinde,
yollar çok karanlık ve engebeliydi,
yolu bulmakda zorluk çektik,
ama oldu işte,
geride kalanlar için üzüldük tabi, ama şartlar acımasızdı !
Yanlızca bir kişiye yer vardı,
onlar, geride kalanlar için hazırladım bu entry'i,
hasretle anıyoruz kendilerini :

görsel
*
ben,sen,o,biz,siz,onlar.
(bkz: mazlumun allahi)
insanların geneline bakınca "en iyisi buysa kim bilir diğerleri nasıl" diye iç geçirmeye neden olandır.
(bkz: biz) (bkz: bir de yaşadığımız şu hayata bak)
tarihimizdeki en büyük başarımızdır.
(#19218341) Yardı *
Hak ettigi galibiyetin mukafatlarini zamani geldiginde kendine birebir benzeyen kardeşlerini üreterek fazlasiyla alıcaktir..
işte onlar bizleriz. we are the champiooons.
hayatın bir yarış olacağının sinyalini veren olaydır.
(#19218341)
sıçırttı resmen.
(#19218341) hala gülüyorum inanırmısın ? *
Dershane hocasının erkeklerde üreme sistemini anlatırken kullandığı özlü söz gibimsi sandığı fakat kıroluğuna kıroluk kattığı söz öbeği.
(bkz: milyonlarca sperm arasından birinci gel yaşadığın hayata bak)
sıçtığının resmidir. önünde daha ne milyonların katılacağı yarışlar vardır. sbsler, össler, ygsler, lysler, yok iş görüşmeleri, yok staj elemeleri, yok kuyruk sırası yok kurada onca kişinin arasından birinci gelebilme endişesi. inanırmısın ey birinci gelecek sperm, daha doğduğunda bile aynı senin gibi milyonlarca birinci gelmiş spermin yarışına şahit olacaksın. işin çok zor. tabi birleştiğin yumurtanın karakteri de seni etkileyecektir ama yumurtayı seçme gibi bir imkanın yok. kısacası kaderine teslim olup tüm yarışları birinci getirmeye bakacaksın, bu nedenle vakit varken 2. ye yol ver de geçsin.
övünmek gibi olmasın da, benimdir. *
ilkokulda kümeler konusunu iyi anlayamamış insan için şaşırılası bir durum gibi gözükmektedir. ortalama 300 milyonda bir ihtimali olan sperm yarışmayı kazanmıştır. fakat burada unutulan durum şu;
-dünyada yaşayan her insan zaten bu yarışı kazanmış durumda. yani kazananlar kümesinde bu son derece sıradan ve hatta olmazsa olmaz bir hal.

bir odaya son on yılda yılbaşı ikramiyesi kazanmış insanları koyup bir küme oluşturalım. kendi aralarında en şanslısı hangisidir? fark yoktur çünkü herbiri yaklaşık 16 milyonda bir olan ihtimali gerçekleştirmiştir.

yarışı kazanamayan 300 milyon sperm burada aramızda dolaşmadığı müddetçe "bu yarışı biz kazandık ve sizden daha şanslıyız" demenin bir ayrıcalığı yok.
- benim lan o..
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
(bkz: kardeş katli vaciptir)
ikinci olup ikiz doğacak kişi kadar ballı değildir.
Dünyanın tüm loserlerine bir teselli gibi gelebilir.
namlunun ucundakidir.
(bkz: sözlükçülerin en eften püften başarıları)
yumurtaya hucum ederken "allah allah allah allah" diye hucum eden spermdir. iste bunlar hep imanin gucu.
şakirtlerin delil olarak sunduklarından sadece biri.
(bkz: zall)

ama sondan birinci.*