1. 1.
    Irak’da, Afganistan’da ve dünyanın pek çok bölgesinde faaliyette olan dünyanın en ölümcül ve en kanlı iki ideolojisinin yapmış olduğu terördür.

Edit:
    fransa‘dan, almanya‘dan, amerika‘dan yola çıkarsak,
    en büyük siyasi hareketleri ya siyasal hristiyanlığı, ya da siyasal ateizmi savunmaları. ortak noktaları ise emperyalizm ve başka ülkeleri bombalamakta tartışmaşız hem fikir olmaları.

almanya: cdu, spd
    abd: democrats, republicans
    fransa: modem, republicans
    6 -3 ... game of thrones taki kerhaneci
  2. 2.
    (bkz: kafirleri yakaladığınız yerde öldürün) ideolojisine cevap veriyorlardır.
    8 -6 ... ebu fesat
  3. 3.
    hristiyan ateist? müslüman ateist de var o zaman bu mantığa göre?
    10 -3 ... kara atli prens
  4. 4.
    Kemalistler islamcı terörünü konuştuğunuz kadar biraz bunu da değerlendirin.
    Malum hep islamı kötülemekle islama sözvmekle olmuyor

Edit: atam sen kalkda ben yatam.
    4 -4 ... rebel12
  5. 5.
    hem hristiyan hem de ateist nasıl oluyor anlayamıyorum. anlamadığım bir konu da dünya bu konuya nasıl sessiz kalıyor anlamıyorum, çıldırıyorum.
    3 -1 ... sivasli bey
  6. 6.
    Hristiyan ve siyasal ateistlik batı akımında öncülük eden 2 harekettir.

Edit:
    Başlık formatında virgüle yer olmadığı için sızlamayı bırakın.
    1 -4 ... game of thrones taki kerhaneci
  7. 7.
    Fransa‘dan, Almanya‘dan, Amerika‘dan Yola çıkarsak,
    en büyük siyasi hareketleri ya Siyasal Hristiyanlığı, ya da Siyasal Ateizmi savunmaları. Ortak noktaları ise emperyalizm ve başka ülkeleri bombalamakta tartışmaşız hem fikir olmaları.

Almanya: cdu, spd
    Abd: democrats, republicans
    fransa: modem, republicans
    1 -2 ... game of thrones taki kerhaneci
  8. 8.
    Sömürgecilik yarışından ötürü milyonlarca sivilin canına kastetme olayıdır günümüzde ortadoğu cehaletinin ve terör örgütlerinin temelini atmıştır.
    3 ... demokratik despot
  9. 9.
    nasıl hıristiyan ve ateist olunur sorusunu akla getirir.
    edit: yazarın zahmet edip de başlığa eklemesi gereken cümleleri eklemesi üzerine, din adı altında, insanların inançlarının sömürülerek, düşünce politikası ve fanatiklerini kullanarak dünyada süregelen dayatma- yayılma politikasıdır. bu politikalar üzerine sivil halk kurban edilir. bu tarz eylemlerle halk üzerinde korku yaratmak, bu yöntemlerle davalarını düzene getireceklerini sanmaktadırlar.
    1 -1 ... yarasa seneca
  10. 10.
    Kimseyi öldürmemekte, müminlerin birbirlerini öldürmesini izlemektedir.

Akıllı olun, dünyayı dini gözlükle görmeye, anlamaya çalışmaktan vazgeçin, belki birbirinizi öldürmezsiniz.
    5 -1 ... rumeli71