''milyon yapım'ın “milyonfest”markasıyla ilk franchise festivali olan milyonfest dalaman, bu yıl ilk kez 2-3-4-5 ağustos tarihlerinde 4 gün boyunca ülkemizin en gözde tatil ve turizm yörelerinden biri olan dalaman kayacık sahili’nde gerçekleşecek. havalimanına ve çevre şehirlerdeki tatil yörelerine olan yakınlığından dolayı stratejik olarak eşsiz bir bölge olan dalaman'da ilk kez gerçekleşecek olan 4 günlük festival, milyon yapım'ın ilk franchise festivali olarak da ayrı bir öneme sahip. arse gayrimenkul & elif çokgezen tarafından dalaman belediyesi katkılarıyla milyon yapım danışmanlığında gerçekleşecek festival,katılımcılarına 4 gün boyunca müzik,eğlence ve rock tatili vaad ediyor.

tüm müzikseverleri %100 müzik ve eğlence ile red bull desteğiyle gerçekleşecek milyonfest dalaman, kral pop tv ve türkiye’nin yeni gençlik kanalı milyon tv ekranlarından da canlı yayınlanacak.

türk rock müziğinin en önemli sanatçı ve gruplarını bir araya getirecek olan festivalin merakla beklenen programı açıklandı.

2 ağustos perşembe / ücretsiz açılış partisi
hey dougles
yeni türkü
umut kuzey

3 ağustos cuma
athena
manga
ceza
adamlar
gündoğarken
melek mosso
gülçin ergül

4 ağustos cumartesi
mfö
hayko cepkin
cem adrıan
pamela
kurtalan ekspres
can gox
what da funk

5 ağustos pazar
mor ve ötesi
selda bağcan & boom pam
mabel matiz
ezhel
fatma turgut
pera
sattas''

görsel
not: tanıtım bülteninden alıntıdır.

http://www.biletix.com/et...k-grup/147414876/IZMIR/tr

bir aksilik olmazsa cumartesi akşam ve pazar günü ben de festivalde olacağım. gönül ister ki arkadaşlarım gibi festivalin başında gidip kamp kurayım ama iş güç olunca olmuyor artık ben de iki gün ile idare edeceğim.