bugün

sözde milliyetçilik
artık istense bile olunamayacak durumdur. mehape diye bir parti kalmadı akepe ye katıldı onlar. bahçeli evet mitingleri düzenleyecekmiş piiii. nereden nereye lan. malum şahsa hırsız derken malum şahıs başkan olsun diye mitingler düzenlemeye geldi iş..
Zaten milliyetçilik ile mhp yi bir tutmak uygunsuz olur çünkü mhp türkçü bir düşünmeye kaymış milliyetçilikten ziyade türk milliyetçiliğini savunmaktadır. Oysaki milleti olan herkes ya da daha doğrusu milletini seven benimseyen her insan(dikkat edin ırk demiyorum.) milliyetçi olabilir. Bu bir ırk ile kısıtlanamaz bir ırk ile kısıtlamak çok kısıtlı bir aklın işidir.
başkanı apo yla aynı noktada duran partiye oy verip milliyetçilikten bahsedenler.

hı hı, anlat anlat heyecanlı oluyor.
ben de asla chp'li olmadım ya da akpartili.
Tanıdığım sivaslı bir arkadaş vardı. Kendisi de milliyetçi ama chpliydi. Acik konusmak gerekirse milliyetciligin temel esasları disinda pek birsey bildigi yoktu. Once beni irkci olmakla suclayip 10 dakika sonra kürtlere söverdi.
yanlış yerde açmış bir çiçektir.
milliyetçinin mekanı veya daha doğrusu en ideal mekanı elbette mhp'dir.
Osmaniyeli arkadaşım, sen gelme ama...
Milliyetçilik hiçbir partinin, grubun tekelinde olamayacağı gibi akp ve onun yancisi mhp nin tekelinde ise kesinlikle değildir.
güzel bir siyasi görüştür.
Türkiye milliyetçisiyim, türkçü değilimin başka bir versusu.
Laikçi gergedanlara ait söz. Bunlarin sosyal medyada ülkücü taklidi yapmasi da kabak tadi verdi artik.

He gardeş hdp ile kol kola erdogan i baskan yaptirmiciz derken cok milliyetcisin yine bakiyorum.
Şu lafı bundan altı ay önce duysam gülecek organ bulamaz en son g.tümde karar kılardım ama kendimi bildim bileli ülkücü milliyetçi biri olarak artık diyecek laf bulamıyorum. Ulan bahçeli bizi ve davamızı ne hallere düşürdün!
CHP'li de milliyetçidir bu zaten Atatürk ilkesi. Vatanini seven herkes milliyetçidir. lakin mhp'de olan milliyetcilik bir davadir, ülkü davası. günümüzde belki çoluk çocuklar bu davayi benimsiyor kirmali dökmeli olaylar peşinde kosuyor ancak gecmise bakıldığında bu ülkede bir cok teröristi, bir cok darbeyi, bir cok belayi bu davaya gönül verenler temizlsmistir.
güncel Önemli Başlıklar