bugün

Ula oglum rezilligin ne anlamı var.kendınce atarlaniyonda boş konuşuyon. Geç git .
(bkz: he yarram he)

hacı benim gözlerim hala çekik. hangi çerkes, laz veya bulgar çekik gözlü acaba.
konuyla ilgili makale:

http://www.genomturkiye.c...blog/15-turk-musunuz.html

önemli olan kendimizi bu milletin bi' ferdi ve en önemlisi de türk olarak hissetmektir fakat bilimsel gerçekleri de kulak ardı etmemek gerek.
(bkz: siklemiyoruz)

Türk olmak değil maksat Türk hissetmek.

Edit: kıpçak boyundan Selçuklu nun Kayseri paşası ibrahim Paşanın 6. Nesilden torunuyum. Kayseri de "kök" ler derseniz beni bulursunuz.
sorsan türk'üm der, turan çıkıntını göster dersin gösteremez, hani sendeki hakiki türk çekik gözlülüğü dersin biz oğuz türküyüz zamanla başkalaşmışız der kısaca türk ırkının fiziksel özelliklerinin hiç birini taşımadığı halde türk'ten çok türkçü kraldan çok kralcı olurlar, bende onlara diyorum ki hadi lan oradan soytarılar türklük sizin ne haddinize türk'üm deyip türkçülük yapıp türklüğü kirletmeyin, siz milliyetçiler ya çerkezsiniz ya laz ya bulgar göçmeni ya da bunlara benzer sikimsonik bir ırksınız ama türk olmadığınız kesin çünkü hakiki türk ırkı başka ırkları kötülemeyecek kadar üstün yaratışlıdır ve bundan dolayıdır ki onlarca milleti içinde barındıran üç kıtaya hükmetmiş, ama bakıyosun osmanlı ruhu değil faşist musollini ruhu var ülkede herkes kendini türk ilan etmiş herkese kafatası testi yapmak lazım ki kim hakiki türk kim değil ortaya çıksın.
güncel Önemli Başlıklar